Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne secam se tacnih cifara za Slavoljuba al mi je to ok posao. Dobili smo dobrog igraca i na kraju cemo verovatno zaraditi na njemu. Pavlovic bi se isplatio za 400k +30 jer mislim da bi mogao jako lepo da se proda iz Zvezde a opet odlican igrac. Stojkaru ne mogu ocima da vidim al ne znam koji bi domaci igrac bio bolja zamena za Petka. Ako Petko ode za 2 miliona od tih para moze da se zavrsi kompletan prelazni rok (pomenuti + klimac + Robijev mali)

 


Radije bih cekao Petkaru nego docekao Stojkaru.
 
Plus milion al mi se cini da se Petku ide. Petkara out - Stojkara in i ako od tih para zavrsimo prelazni rok kako smo planirali onda bih bio vrlo zadovoljan.
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

S obzirom da se spominje da je Abdilgafar™ opet zajahao Fiorentinu, ne bi me cudilo da transfer zaista iznosi 2 miliona. Doduse, pitanje koji deo od toga ce da se zaista slije u zvezdinu kasu™. Milion je optimisticna varijanta, i Ofk valjda treba da se nakaci sa procentima

Link to comment

Treba dodati da su sve vijesti o Petkovicu u Fiorentini dosle odavde, iz srpskih medija, ko zna koliko istine ima u tome. Mada me ne bi cudilo. 2 miliona je ipak previse

Link to comment

 

Ne secam se tacnih cifara za Slavoljuba al mi je to ok posao. Dobili smo dobrog igraca i na kraju cemo verovatno zaraditi na njemu. Pavlovic bi se isplatio za 400k +30 jer mislim da bi mogao jako lepo da se proda iz Zvezde a opet odlican igrac. Stojkaru ne mogu ocima da vidim al ne znam koji bi domaci igrac bio bolja zamena za Petka. Ako Petko ode za 2 miliona od tih para moze da se zavrsi kompletan prelazni rok (pomenuti + klimac + Robijev mali)

 

 
 
Plus milion al mi se cini da se Petku ide. Petkara out - Stojkara in i ako od tih para zavrsimo prelazni rok kako smo planirali onda bih bio vrlo zadovoljan.

 

super sto je magacioner nametnuo svoj pravac razmisljanja

niti je zvezda nakupac na pijaci pa da joj glavni cilj bude da zaradi na preprodaji igraca niti ce te pare zavrsiti u zvezdinoj kasi

valjda je glavni utisak za srnica (a i ostale) sto je doprineo da zvezda uzme titulu i sto smo veci deo sezone igrali sasvim solidan fudbal, a ne to da li cemo i koliko "zaraditi" na njemu

 

izvinjavam se sto sam se nadovezao na tvoj post, nista licno, nego me generalno smara taj menadzerski magacionerski nacin razmisljanja, posebno kad se radi o klubu za koji se navija. a pogotovo kad se radi o zvezdi

posto niti se ti novci slivaju na zvezdin racun, niti od toga bilo sta zavisi. evo trenutno sasvim solidno funkcionisemo iako nas je ranija transfer politika (izmedju ostalog) dovela do minusa od 50 miliona evra

Link to comment

hoces da kazes da bi bilo bolje da se finsasiramo od tv prava iz evropskih takmicenja? ma nije valjda... kako se samo ranije neko toga nije setio, mnogo smo glupi.

Link to comment

Zapravo mi smo se od prihoda od igraca koje smo prodali ove godine i spasli gasenja kluba, odnosno namirili smo goruce dugove prema igracima i klubovima koji su mogli da nas blokiraju, a takodje i namirili ovogodisnje igrace, namirivsi i neke plate unapred. To nije fantazija, to je nesto sto je prosto u praksi potvrdjeno. 

 

Da smo klub i zemlja u normalnim uslovima, to sto ti pricas bi imalo smisla. Na zalost navijaci Zvezde i ostalih klubova koji nemaju neke avione i kamione moraju da misle i razumeju i transfere koje klub realizuje. Glavni problem jeste u tome sto te pare retko zavrse u kasi, vec po tudjim dzepovjma, ali smo mi dosli do te situacije da ako se ne preusmeri u klub, nego u dzepove, nece ni biti sta da se preusmeri. Opomena je dobijena pre 2 godine, pa se to sad vrlo lako predupredilo. To vise nije pitanje zdrave logije vec nuzde i to je svima jasno. 

 

I ne kapiram te fore sa nadimcima - magacioner, klimac glave itd. Ok, pojavi se kao fora u nekoj diskusiji, povuce se par puta i to je to. Al da se povlaci tako u svakoj diskusiji... dok se rascivija na koga si mislio zaboravim sta sam citao :)

 

I ta fora sa magacinom uopste nije losa ako "magacin" punis kvalitetnom robom. Ako gomilas Gavrice, Obrice i ine onda si na dobrom putu da se samoubijes. Nema sanse da se sva pojacanja pokazu kao prava, ali je ovaj procenat uspesnosti u poslednja 2 roka, pravi put za klub u nasoj situaciji... 

 

Za sada, Fibel deluje kao kapitalac, proveren igrac, Milosevic je idealan igrac za taj magacin, sa velikim vec pokazanim potenicjalom, Micel je znak pitanja, ali verujem da on nije skupa kocka. U tim situacijama moze puno da se dobije, pa ako je nekome zapao za oko, vredi probati... 

Edited by adasevic
Link to comment

hoces da kazes da bi bilo bolje da se finsasiramo od tv prava iz evropskih takmicenja? ma nije valjda... kako se samo ranije neko toga nije setio, mnogo smo glupi.

kazem da se finansiramo iz dzepova gradjana srbije. i da nema sta mnogo da brinemo koliko "zaradjujemo" na igracu xy dok je tako

 

Zapravo mi smo se od prihoda od igraca koje smo prodali ove godine i spasli gasenja kluba, odnosno namirili smo goruce dugove prema igracima i klubovima koji su mogli da nas blokiraju, a takodje i namirili ovogodisnje igrace, namirivsi i neke plate unapred. To nije fantazija, to je nesto sto je prosto u praksi potvrdjeno. 

 

Da smo klub i zemlja u normalnim uslovima, to sto ti pricas bi imalo smisla. Na zalost navijaci Zvezde i ostalih klubova koji nemaju neke avione i kamione moraju da misle i razumeju i transfere koje klub realizuje. Glavni problem jeste u tome sto te pare retko zavrse u kasi, vec po tudjim dzepovjma, ali smo mi dosli do te situacije da ako se ne preusmeri u klub, nego u dzepove, nece ni biti sta da se preusmeri. Opomena je dobijena pre 2 godine, pa se to sad vrlo lako predupredilo. To vise nije pitanje zdrave logije vec nuzde i to je svima jasno. 

 

I ne kapiram te fore sa nadimcima - magacioner, klimac glave itd. Ok, pojavi se kao fora u nekoj diskusiji, povuce se par puta i to je to. Al da se povlaci tako u svakoj diskusiji... dok se rascivija na koga si mislio zaboravim sta sam citao :)

 

I ta fora sa magacinom uopste nije losa ako "magacin" punis kvalitetnom robom. Ako gomilas Gavrice, Obrice i ine onda si na dobrom putu da se samoubijes. Nema sanse da se sva pojacanja pokazu kao prava, ali je ovaj procenat uspesnosti u poslednja 2 roka, pravi put za klub u nasoj situaciji... 

 

Za sada, Fibel deluje kao kapitalac, proveren igrac, Milosevic je idealan igrac za taj magacin, sa velikim vec pokazanim potenicjalom, Micel je znak pitanja, ali verujem da on nije skupa kocka. U tim situacijama moze puno da se dobije, pa ako je nekome zapao za oko, vredi probati... 

nije to magacioner nametnuto od foruma. samo sam se nadovezao na terzinu pricu o punjenju magacina.

dakle on zvezdu bukvalno dozivljava kao magacin, mi navijaci bi valjda zvezdi trebali pristupati sa vise emocija, a ne da nam glavna tema bude ulazna i izlazna vrednost robe i vera da ce posteni magacioner pare staviti u kasu, a ne u svoj dzep

 

magacioner je dobio magacin sa 5 zlatnih koka(opet njegove reci) i velikodusnom pomoci drzave. uspeli su nas izblamirati protiv neugodnih kazahstanaca i onom sramotom protiv ofke, onda kad se stolica zadrmala, magacioneru je palo na pamet da bi valjalo nesto para preusmeriti i u jacanje ekipe. pa je onda isla ona odvratna prica sa grujicem.

sad se opet u magacionerovu zamku koji nam prica o smanjenom dugu (posle prodaje 4 od onih 5), najavama nove rasprodaje i generalno alibi prica za verovatno ponovno samaranje u evropi.

Edited by pbg12345
Link to comment

I ne kapiram te fore sa nadimcima - magacioner, klimac glave itd. Ok, pojavi se kao fora u nekoj diskusiji, povuce se par puta i to je to. Al da se povlaci tako u svakoj diskusiji... dok se rascivija na koga si mislio zaboravim sta sam citao :)

 

Pa bar smo ovde uvek koristili nadimke :)

 

Nisam ih zapamtio na prvu loptu. Kangu sad znam a onog Robijevog sto se zove ko grad u Madjarskoj cu i dalje morati po nadimku.

 

Mada koliko cujem Kanga je prilicno realan dok od ovog drugog nema nista jer je navikao na prevelike novce.

 

Kazu da smo trazili Marasa ali je Rad trazio 500k i procente pa smo odustali. Njega bih mnogo radije od ovog Mitrovica sto dolazi.

Link to comment

Sport pise da imamo ponuda za Edsona, da Orlandic ima ponudu da ode :naughty: i da ce onda Sikima produziti ugovor, ako se to zaista desi.

Link to comment

Sport pise da imamo ponuda za Edsona, da Orlandic ima ponudu da ode :naughty: i da ce onda Sikima produziti ugovor, ako se to zaista desi.

:Hail:

vratilo se bozovicu sto ga je forsirao poslednjih utakmica

mada je i ovaj "odgovorio golovima u stilu rasnih centarfora crne gore"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...