Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Naravno da ne bi.

Sa nostalgijom s svi sigurno sećamo tog prelepog perioda kada je čestiti Vesara ratovao saopštenjima sa svima...sever se godinama hranio tim smećem...

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Obnova sezonskih pocinje 15. juna, cene za oko 1/3 vise

 

Sever - 2.000 dinara;

Istok - 4.000 dinara;

Zapad - 5.000 dinara;

 

Vaze za sve utakmice i prijateljske i zvanicne i plej of i za kvalifikacije za LS.

 

Ostale informacije na  zvanicnom sajtu

Edited by Milosh76
Link to comment

Adžić i Lukić, niko nas nikada nije ukopao kao njih dvojica. Oni i Bucko veseli. Da nije bilo Prosinečkog, mislim da bi ih navijači linčovali.

To poslednje je pojačana referenca.

 

Navijači su najskloniji linču bili glede Piksija i Dan Tane.

Link to comment

Da se ispravim. Kada sam mislio pod navijače, mislio sam na one koji vole Zvezdu i fudbal. Kada sam mislio linčovanje, mislio sam na izbacivanje napolje iz kluba naglavačke.

Link to comment

Ako ode Kahriman u januaru, idealno vreme da Manojlovic postane prvi golman. A branice i u Kupu... kazu da je veci talenat od Rajkovica...

Edited by Milosh76
Link to comment

Matijasevic ocekuje da Pavlovic u naredna dva tri dana napusti Cuku al jos nece da kaze gde ce.

 

termin se otprilike poklapa sa onim sto ga je pomenuo el prezidente mada nije nemoguce da je nas ako im propadne to gde bi da ga zavaljaju u naredna 2-3 dana.

Edited by katamaran
Link to comment

"Nismo još odlučili da li ćemo dovesti Kangu ili nekog drugog igrača, pričamo sa njim, ali i sa drugima. Videćemo još...", kazao je Raosavljević.


Osim dovođenja novih fudbalera, Crvena zvezda radi na tome da zadrži i neke "stare".

"Kahriman će narednih dana produžiti ugovor, a oko drugih igrača imamo još dilema. Zavisi i od toga ko će doći. Takođe, i za Sikimića mislim da će ostati", rekao je Raosavljević.


Link to comment

Ako Sikimic produzi ugovor, to moze da znaci da odlazi Orlandic.

 

Jos ako Joveljic bude cetvrti/treci spic, odlican potez.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...