Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Za sada je solidno krenuo ovaj prelazni rok. Dva stopera su vec potpisala (Fibel kao projektovani starter, pre pocetka priprema, Micel kao prospekt), zamena za Ibanjeza spremna, i rekao bih da je to odlican potez, a najverovatnije ce jso jedan domaci stoper stici vrlo brzo i time cemo znacajno osveziti i ojacati odbranu. 

 

Glavni izazov ce biti zadrzati ekipu da se ne raspadne. Vieira nam je neophodan u pohodu na Evropu, a ja bih voleo da ostane i Katai, ako moze. Mada sam svestan da ce biti tesko da bar neko ne ode pre jeseni. 

 

Sto se mladjih igraca tice, i meni se cini da ce Ristic vrlo brzo da bude sledeca zlatna koka koja ce da se unovci jer ce tesko i dogodine da se izbori za mesto startera. Ocekujem da od ovih klinaca Uros Racic vec ove sezone dobije neku finu minutazu. Voli Grof takve igrace. Visok je, dobar tehnicar, nije spor, ima i sut... 

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Veci su nam problem odlasci nego dolasci, pri tom mislima na ove koji nece biti ni na tribinama. Opet cemo imati 40ak igraca pod ugovorom, a i 30 je mnogo. Treba i klincima dati sansu, a ako budemo igrali na 3 fronta, ne smemo praviti gresku komsija i ostati na tarzanima kao bekapu. Zato cemo i dovesti 6-7 igraca, da bi mogli da izdrzimo tempo igranja sreda-nedelja.

 

Uz dosta srece u zrebu, bice i neka Liga u Evropi, domaci Kup i Prvenstvo, treba to izvuci bez povreda sa bar 16-17 kvalitetnih igraca.

Link to comment

Glavni izazov ce biti zadrzati ekipu da se ne raspadne. Vieira nam je neophodan u pohodu na Evropu, a ja bih voleo da ostane i Katai, ako moze. Mada sam svestan da ce biti tesko da bar neko ne ode pre jeseni. 

 

 

i katai i vieira su jednom nogom, verovatno, vec otisli, i tesko ce biti motivisati ih da sa istim zarom i motivom igraju kao prosle godine. stoga neki maksimum bi bio da od njih dobijemo ove kvalifikacije, pa posle da odu. nadam se da ce obojica smoci toliko dobre volje da sa elanom odigraju kvalifikacije, ipak je ovo klub koji im je rehabilitovao karijere, neka se sete gde su bili prosle godine u ovo vreme.

Link to comment

Ako udjemo u neku od Liga, eto motivacije. Slazem se da ce verovatno obojica otici najkasnije do januara. Po meni je bitnije da Donald i LeTalek ostanu, nego Katai .

Link to comment

Napisah...najkasnije do januara...to mu dodje i avgust i jul  :)

 

Potvrda je stigla u vidu vesti da jurimo Pavlovica i da smo cak poslali ponudu za njega, ko veruje Zurnalu, naravno.

 

A Sport tvrdi da smo prihvatili da Kangina plata bude 350.000 evra i da on sad treba da prelomi da li dolazi ili ne.

 

Licno mislim da su obe vesti budalastina, ali su na liniji da se traze zamene za Kataia i Vieiru

Edited by Milosh76
Link to comment

jel trazimo i dragoljuba srnica?

 

ha, ovo sam napisao iz sprdnje, kad ono otvorim ruznal, a tamo dragoljub kaze "hocu samo u zvezdu"

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...