Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Dovesce sigurno i jednog cfora, posto niko od ovih koji se pominju ne moze da zameni uga.

 

To sam već napisao, ne kradi mi ideje... :fantom:

Inače, mislim da će tu pokušati da ujure Pavlovića, mislim da sam u magacinu video jedno slobodno mesto za nj.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Dovesce sigurno i jednog cfora, posto niko od ovih koji se pominju ne moze da zameni uga.

Осим данашњих потписа, које ће аминовати Управни одбор, очекује се да Звезда у наредним данима реши још неколико капиталних питања у вези јачања играчког кадра. У плану је довођење још једног штопера, офанзивног везисте, крилног играча и нападача. Такође, за очекивати је да се Звезда ангажује и по питању тражења десног бека, нарочито ако Марко Петковић буде продат, о чему се спекулише у српским медијима последњих дана.

 

Klimac glave, Robijev mali i Pavlovic i bili bi jaki ko zemlja. Odbrana bi i dalje bila najproblematicniji deo al cemo valjda i tu konacno da ubodemo.

Link to comment

Cenim da je mislio na Kangu? :)

 

Taj. Nikako da mu zapamtim ime al su mi prva asocijacija Mozzart biseri sa klimanjem glave.

 

a 166 centimetara visoki Kanga je klimnuo glavom i potvrdnuo odgovorio na poziv iz Beograda

 

Bio je jos jedan

 

edit:

Kod Gange je malo povoljnija situacija, jer je emotivnim lancima vezan za sadašnjeg trenera Zvezde koji ga je katapulitrao u startnu postavu Rostova. Tako da ima polovične šanse da završi na Marakani.

 

U prevodu - mozda dodje a mozda i ne dodje.

Edited by katamaran
Link to comment

Sada je i zvanično: Tomas Fibel je novi fudbaler Crvene zvezde. Posle dva dana boravka u Beogradu iskusni francuski štoper obavezao se na dvogodišnju vernost srpskom šampiona.

 

Sad je pitanje kakav ce status imati Lukovic, ako dovedu jos jednog stopera. A treba dati sansu i Stojanovicu...

Link to comment

Kahriman

Stojkovic - Fibel - Mitrovic - Ibanjez

Donald - Le Talek

Katai - Drug Rostov - Drug Kajzeri

Vieira

 

 

svidja mi se ovaj tim iako nemam pojma kakvi igraci su kajzeri™ i rostov™, samo cetvorica nase dece, a i ta cetvorica bi bili najslabije karike. kada je kluz onomad igrao ls, imali su nekih 15 portugalaca u klubu, sve se bojim da bi videli neku evropu da su imali minimum 7 rumuna u timu po direktivi fudbalskog saveza rumunije.

Edited by Nikodije
Link to comment

svidja mi se ovaj tim iako nemam pojma kakvi igraci su kajzeri™ i rostov™, samo cetvorica nase dece, a i ta cetvorica bi bili najslabije karike. kada je kluz onomad igrao ls, imali su nekih 15 portugalaca u klubu, sve se bojim da bi videli neku evropu da su imali minimum 7 rumuna u timu po direktivi fudbalskog saveza rumunije.

 

Nisam gledao nijednog, kad je pocelo da se prica o njima pogledao sam par klipova i to je sve. Ovaj iz Kajzerija je izgleda neka prica slicna Le Taleku i Vieiri, dobra skola, velika perspektiva, zalutao u prevodu i izleteo s radara. Klimac glavom™ iz Rostova mi na klipovima deluje kao vrlo zajeban igrac i iznenadio bih se da ga dovedu. Jak tempo, odlican na lopti, veliki radijus kretanja, odlican pregled igre, fina prangija. Sad, to su klipovi, nije to bas relevantno.

Link to comment

Nisam gledao nijednog, kad je pocelo da se prica o njima pogledao sam par klipova i to je sve. Ovaj iz Kajzerija je izgleda neka prica slicna Le Taleku i Vieiri, dobra skola, velika perspektiva, zalutao u prevodu i izleteo s radara. Klimac glavom™ iz Rostova mi na klipovima deluje kao vrlo zajeban igrac i iznenadio bih se da ga dovedu. Jak tempo, odlican na lopti, veliki radijus kretanja, odlican pregled igre, fina prangija. Sad, to su klipovi, nije to bas relevantno.

 

sto se tice dobre skole, mislim da je to veliki plus sto su poceli da dovode igrace iz fudbalski najboljih evropskih zemalja - portugala, holandije, francuske, i samo jedan juznoamerikanac, a i on je vec dugo ovde, moze se reci da je malte ne prosao dinamovu skolu koja je odlicna. u odnosu na dzefa silvu, zoziezli fereiru i slicno, ovo je jako dobra promena na bolje.

Link to comment

Mislim da je i ranije dosao, al pricali smo o omladinskim skolama.

 

U svakom slucaju, dinamo i boka ni blizu nisu ista kategorija klubova...

Link to comment

Luco je bio hit na menadzerima, vec su ga tada u Boki procitali skauti (a dobro znamo da FM veoma retko gresi u procenama, gomilu igraca su snimili u originalnim klubovima da imaju domete do vrha evropskog fudbala), ja sam se prilicno iznenadio kad je on presao u Dinamo. Ni sada mi nije jasno kako nije imao veci domet, ali eto mozda Zvezda uspe da mu bude odskocna daska za Bundes ligu recimo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...