Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

pred Mozzartom i dalje nemamo tajni

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-pregovora-sa-holandskim-biserom-robi-kaze-da-je-top-video/137162

 

To je ovaj sto ga je Robi pomenuo pre nego sto je procurelo ime

 

„Bilo bi lepo da se obistine priče o pojačanjima koja bi donela kvalitet više. Čuo sam da se pominju i neki stranci koje sam trenirao u Kajzeriju. Držaću fige klubu....“

 

 

 

Izgleda da stize Stojkovic  <_<

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Tog lika je pomenuo na tviteru neki mastermind koji, kazu, ima dobre informacije iz kluba. Darjana prepisuje i tviter i forume... multikmeza

Link to comment

Sto se cimate, videcete 13. juna ko dolazi kad padnu potpisi. Do tada se stvari mogu preokrenuti jedno sto puta. Ovaj iz Mordovije je zavrsen, Stojkovic iz Cuke i Mitrovic iz Mersina najverovatnije dolaze, ostalo je sve jos uvek na dugackom stapu.

Link to comment

Znamo li nešto opširnije o tom mitroviću? Starter ili rotacija™, šta cenite?

Edited by Ruxin
Link to comment

Znamo li nešto opširnije o tom mitroviću?

 

Znamo da je igrao stopera u timu koji je primio najvise golova u turskoj ligi. :lolol:

 

Mislim da je igrao u Radu, tako nesto.

Link to comment

Znači dolazi da igra rendulu otprilike  ^_^

 

Nema veze, kapiram da su kiwi i ovaj fibelara već oformili neprelazni bedem za grupnu fazu  :fantom:

Link to comment

Stojkovic je odlican, nadam se da dolazi.

 

Po meni je Petkovic deset puta bolji igrac od njega ali videcemo, posto Petko takodje verovatno ide.

Link to comment

Znači dolazi da igra rendulu otprilike  ^_^

 

Nema veze, kapiram da su kiwi i ovaj fibelara već oformili neprelazni bedem za grupnu fazu  :fantom:

 

Stojanovic i Micel su dugorocne opcije, tesko da ce igrati neku bitniju ulogu sledece godine.

Link to comment

Znam, ja to samo da istaknem podršku i poverenju bratu kiwiju :)

 

Edit - inače ja cenim petka dosta više od većine, ali ako će već da ide filip je dobro rešenje

Edited by Ruxin
Link to comment

Znam, ja to samo da istaknem podršku i poverenju bratu kiwiju :)

 

Edit - inače ja cenim petka dosta više od većine, ali ako će već da ide filip je dobro rešenje

 

Bozovic nije nezadovoljan Micelom, izgleda da je solidan materijal. Brz je, kapira igru, ne plasi se duela i jako je dobar s loptom. Za sada je to nedovoljno jer Novi Zeland ipak nije neki reper za ozbiljan fudbal pa je i momak malo takticki u fazonu "boze mili kud sam zas'o". Sama cinjenica da su ga potpisali na 1+2 ti govori da jos uvek nisu nacisto s tim koliko brzo on moze da se prilagodi ozbiljnom fudbalu. Ono sto sam ja video protiv Grka je da je par puta opasno zalutao na terenu ali OK, ne verujem da je u zivotu video toliko ljudi na jednom stadionu pa to i nije neka referenca.

 

Zvezda je izgleda zagrizla da napravi solidan tim a ko ce to da plati je misterija. Ako dodju ova dvojica napred o kojima se prica (ovaj iz Rostova i iz Kajzerija) da bi mozda dosli ako se nadjemo s parama imacemo ne samo dosta dobar tim za nase uslove vec i dosta dobro poslozen. Grof ocigledno nije veverica i zna sta hoce, pitanje je samo da li ce dobiti to sto hoce. Tim

 

Kahriman

Stojkovic - Fibel - Mitrovic - Ibanjez

Donald - Le Talek

Katai - Drug Rostov - Drug Kajzeri

Vieira

 

je popirlicno dobar tim, cak i da pretpostavimo da ce Kataija zavaliti da mogu da plate ove strance pa upadne Srnic umesto njega, ili da prodaju Uga pa da Kajzeri ode u spic a Srnic na bok. Plus su tu jos i golman Manojlovic, ovaj mali iz Spartaka sto su ga doveli na levog beka, Stojanovic, Micel, Lukovic, Cvetkovic (koji verovatno ostaje), Ristic, Plavsic. Nema tu mnogo nekog opakog skarta koji ne moze da se upotrebi ili prikrije. Jos dva-tri klinca, mozda Bijesni Orlando, eto ti 23-24 igraca koji mogu da iznesu sezonu.

Edited by harper
Link to comment

Ma i ja smatram da je Petkovic bolji od uvrezenog misljenja o njemu uglavnom formiranog na osnovu skorijih igara, ali isto tako mislim da je vec dugo u klubu i da je doslo do zasicenja, te promena ne bi bila losa. A Stojkovic je dovoljno dobra domaca opcija da odmah uskoci na njegovo mesto, a moguce i upgrade

Link to comment

Ma i ja smatram da je Petkovic bolji od uvrezenog misljenja o njemu uglavnom formiranog na osnovu skorijih igara, ali isto tako mislim da je vec dugo u klubu i da je doslo do zasicenja, te promena ne bi bila losa. A Stojkovic je dovoljno dobra domaca opcija da odmah uskoci na njegovo mesto, a moguce i upgrade

 

Ako je tacno da Viola nudi 2 miliona za njega i masnicu ce da mu vezu. Koliko je kod Petkovica problem u glavi a ne u kvalitetu najbolje pokazuje cinjenica da je najbolja utakmica koju je odigrao u sezoni utakmica protiv - Olimpijakosa. :o Utakmica u kojoj je cuvao daleko najboljeg igraca kojeg je video prosle sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...