Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Нисам то схватила као страначко запошљавање, него баш онако брутално како му је Анђела сасула у лице.

Идентичан случај пре много година десио се, само је друга катедра у питању,

Link to comment

jeste stranacko zaposljavanje, vidjeli smo to u jednom kadru na anjelinom mobilnom telefonu nekidan, lik je na celu nekog odbora za rude i gubljenje vremena

a ako uopste nije stranacko zposljavanje, pa time je stvar bas mnogo gora odnosno dekontekstualizovana

Link to comment

У реду, нисам приметила тај детаљ...и нисам критички расположена.Некако сам се много обрадовала тој серији,

и опуштено уживам гледајући је.Почев од одличне шпице, сјајне фотографије и музике, све ми се допада.

Наравно и глумци и глумице.Љуба под хитно мора на дијету, може Баба Гануш и без леба да се клопа.:laugh:

Link to comment

Apsolutno mi je oke Jutro, sa svim usponima i padovima, na kraju i nemam neka pretenciozna ocekivanja. Kupili me drugim stvarima. Soundtrack dominira u skoro svakoj epizodi, gluma sasvim solidna, produkcija odlicna, prica tako prepoznatljiva, mnoge su je generacije prosle.

Nisam ni ja primetila taj detalj da je stranacko zaposljavanje u pitanju, ono je vrlo aktuelno poslednjih godina, a pre ovih bilo je svega, bitna je bila dobra veza, tako da mi je to ok.

 

Malo je vremena ostalo za neke konkretne obrte i razresenja, jedino ako ne preskoce neku vremensku distancu, pa eto vidimo i jesen-zumu napokon biggrin.png...tako da ocekujem nastavak.

 

 

 

 

Link to comment
+1
Da Dugalić produži u suton smeškajući se u Talismanu niko suzu pustio ne bi. 
Ovo tek sada vidim :)

Da, Dugalic i njegov sladunjav osmeh sa sve rupicama... ali znas sta, kad je stao ovaj Ajzenberg pored njega, pa bas je faca, i sta ce mu gluma uostalom :D
Doduse i pomocnik sa pundjom, Steva bese... faca je odnosu na malenog Amera.

Link to comment
Dugalić je faca, a i glumčina da se ne lažemo...ali porediti ovo sa Senkama je skoro kao porediti Senke sa ukroćenom goropadi npr
Dobar je Dugalic, ne bas vrhunski po meni, ali sasvim dobar paket sve u svemu.

I slazem se, ne mogu se porediti serije nikako.
Ovo je jedna limunada, da kazem sapunica, mada viseg ranga, bolja od onih teskih krseva iz tog "zanra".

Malo sam neprijatno zatecena da su Senke skoro pocele sa snimanjem nastavka, nije ni cudno sto pomeraju stalno pocetak druge sezone, ali valjda ih Zigisani omeli, tj. Bjelu.
Link to comment
1 hour ago, MayDay said:

Ne svidja mi se što je Voja završio ovom Hercegovcu diplomu.

 

Što, to je baš realna priča? Bobi je svojevremeno iz Moskve završio faks, istina morao je da se pojavi jednom godišnje. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...