Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ostao mi ukljucen RTS posle tekme, pa odgledao epizodu Otpisanih gde se pojavljuje lepa glumica meni nepoznata - Radmila Teodorovic. Pa sad vidim da uopste nije ni bila glumica nego balerina koju je Aca Djordjevic nagovorio da se pojavi u manjoj ulozi. Nigde vise nije glumila, a steta..

 

966973.jpg

 

967007.jpg

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Niko da podseti da je krenula treća sezona Kalkanskih Krugova.

Uprkos standardnim budalaštinama nije loše ( nisam siguran da se sramim priznati)

Link to comment

IMG_4334.thumb.jpeg.be09a9d10aa9f1cb0f3f0758913cba48.jpeg


Koraima Tores, slavna venecuelanska glumica koja je tumačila lik Kasandre u istoimenoj telenoveli, dolazi u Srbiju i zaigraće u novim epizodama "Igre sudbine".

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

prosle nedelje sam na nekom app-u naleteo i odgleda za par dana sve epizode otpisanih. zvuk :ziga:, cerka odusevljena muzikom, lepo videti legende glumista. sad bih da odgledam povratak otpisanih, ali avaj...

  • +1 1
Link to comment

Na RTS1 četvrtkom uveče idu remasterizovani Otpisani. Slika je skoro kao 1080p. Možda su mogli i da kolorizuju kad je već Povratak otpisanih u boji, ali je ovako očišćeno i oštro super. 

 

Delim utisak da je muzička podloga odlična. Nekako sam skroz zaboravio na to 10 godina od poslednjeg gledanja. 
 

Edit: Može da se gleda na RTS Planeti uz vraćanje unazad 7 dana. 

Edited by FOX river
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...