Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Pogledao prvih 9 epizoda Sumnjivih lica - odlično se proveo i nasmejao, Isaković naravno drzi banku, Rakočević sve bolji i bolji, a i Miletić podupire atmosferu sasvim fino. 

 

S obzirom da se ne sećam kad sam (pre A&A) gledao neku domaću seriju, ovo mi je pravo osveženje.

Link to comment

Gleda li ko Gorčila?

Cela serija je govno, alikoliko Viktor Savic ne ume da glumi mila majko,.....svaki put kad se pojavi na ekranu izazove mi momentalni transfer neprijatnosti. :frust:

 

Plus, čemu uopšte služi ona njegova žena? I čemu onaj balet po crnogorskom kršu?

Link to comment

Čemu uopšte služe uratci klana Karadžić? Ko to finansira, ko to gleda?

(Mislim to što sad ide je samo dodatni materijal sa snimanja filma, pretpostavljam da znate ali da budemo načisto)

Link to comment

Čemu uopšte služe uratci klana Karadžić? Ko to finansira, ko to gleda?

(Mislim to što sad ide je samo dodatni materijal sa snimanja filma, pretpostavljam da znate ali da budemo načisto)

 

Nisam znao. Nisam ni gledao film. Svojevremeno mi je predstava "Jesi li ti to došao da me vidiš" bila super, i skapirao sam da je serija radjena po njoj, ali realno serija je bulja i to žestoka.

 

 

Cenim da je klan Karadžić nešto kao crnogorski Bajić

Link to comment
  • 1 month later...

Nisam znao. Nisam ni gledao film. Svojevremeno mi je predstava "Jesi li ti to došao da me vidiš" bila super, i skapirao sam da je serija radjena po njoj, ali realno serija je bulja i to žestoka.

 

 

Cenim da je klan Karadžić nešto kao crnogorski Bajić

 

meni je ono uzas, predstava remek delo, razocaran sam pre svega glumom, i to ove starije proverene garde, Mima, Nelevic i Boro, ovaj potonji narocito, kao da nije gledao kako je maestralno Panic odigrao ulogu dede Maksima

 

klan Karadzic: Mima, Savic, Bjelogrlic, Andrija Milosevic, Nelevic

klan Bajic: Okanovic, Manda, Meto Jovanovski, Babic

 

dovoljno je da cujes ko je rezirao da znas kome su vec uloge bez gledanja podeljene

Link to comment
  • 2 months later...

mora da je do mene...lepo je upakovano, neki glumci kao da su prvi put pred kamerom (glumac u 52.sekundu, ne znam kako se zove)...najprirodniji je dragan bjelogrlic i glumica sa tamnijom kosom. barem ovo iz trejlera sto sam videla.

Link to comment

mora da je do mene...lepo je upakovano, neki glumci kao da su prvi put pred kamerom (glumac u 52.sekundu, ne znam kako se zove)...najprirodniji je dragan bjelogrlic i glumica sa tamnijom kosom. barem ovo iz trejlera sto sam videla.

To je neki gostujući Rus.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...