Jump to content
IGNORED

Domaće serije i prepevi


Frank Pembleton

Recommended Posts

koja je prica sa njom?

ajde sto se svaki put pojavljuje, ali sto mora da predstavlja zanosnu lepoticu.tm?

 

Sad zvuči kao nešto neverovatno, ali Snežana Savić je prva odglumila "Petrijin venac" kao monodramu u podrumu Ateljea 212. Premijera pre tričavih četrdeset godina, kraj sezone 1975/76, režija Ognjenka Milićević. Lako moguće da joj je to bila diplomska predstava na FDU. Tek potom se ozbiljno prešaltovala u pevaljke. 

Link to comment

Glumila i kod Lordana, Bore Draškovića, Pleše, Miše Radivojevića...a onda se udala za Dragoslava Lazića i ušla u keš

 

edit: neki put se čovek stvarno zapita da li je vredno

Edited by April
Link to comment

cekajte, gore-dole je ona serija u kojoj pristojna porodica danima jede samo kokice jer nema nista drugo, a novobogati komsijski olos otvara prihvatiliste za posrnule devojke? pa nije ona bila losa. sjecam se doduse da je jako bolo oci sto vera cukic prodaje porodicni nakit da bi kupila kola i tako obradovala sebe, to mi je bilo posve nerealno za neku '93.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Iz čistog mazohizma gledam opet Rođaka sa sela. Jbte koliko su naši glumci nesposobni da uđu u lik pa to je tuga. Naročito nesrećne glumice - prava seljanka iz Gruze sa beogradskim naglaskom. :twak:

 

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Iz čistog mazohizma gledam opet Rođaka sa sela. Jbte koliko su naši glumci nesposobni da uđu u lik pa to je tuga. Naročito nesrećne glumice - prava seljanka iz Gruze sa beogradskim naglaskom. :twak:

 

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Jbga, naglasak bi se možda i rešio, ali scenario...

Gledao onaj košarkaški serijal i pioniri košarke pričaju o "drilovima" "vežbama snage i definicije" i tako tim izrazima...

Link to comment

Da je samo naglasak.  Meni se čini da 98 % naših glumaca uopšte ne ume da glumi u TV formatu. Kao da nikada nisu naučuli da nije isto glumiti na pozorišnoj sceni i u scenama koje se snimaju kamerom.

Link to comment

Da je samo naglasak.  Meni se čini da 98 % naših glumaca uopšte ne ume da glumi u TV formatu. Kao da nikada nisu naučuli da nije isto glumiti na pozorišnoj sceni i u scenama koje se snimaju kamerom.

Pa to da...

"ne znaju da glume za krupni plan"...

Link to comment

Павић је мени океј закључно са БЖ. СЉ заиста носе неку горчину са собом, слажем се са Маршалом. Све што је урадио послије је негледљиво.

 

+1

Bolji Zivot je meni ok, Srecni ljudi vec manje i to samo zbog upecatljivih likova, ali sve posle je dno. Stizu dolari su jedna od najgorih serija koje sam video u zivotu.

Link to comment
  • 1 month later...

Bjelogrlic skuplja ekipu za novu seriju i to kriminalisticku, a desava se 1928. godine

 

Senke Balkana na RTS

Serija „Senke Balkana“ je kriminalistička drama o dvojici inspektora beogradske policije koji su suočeni sa nizom ritualnih ubistava. Tako su uvučeni u čudne događaje, u koje su umešani i visoka politika, kriminal, terorizam i strane obaveštajne službe. Radnja je smeštena u 1928. godinu, između ubistva u skupštini i uvođenja šestojanuarske diktature. Sve se dešava u Beogradu, ali i u Sankt Peterburgu, Beču, Zagrebu, Bledu, Dubrovniku i u Makedoniji. Igraće glumci iz Srbije, Rusije, čitavog regiona, Bugarske i Austrije. „Senke Balkana“ imaće 11 epizoda, a emitovanje se očekuje na proleće 2017. na RTS.

Link to comment

ako nešto nismo znali da snimimo to je bilo koji format™ iz krimi žanra

žali bože para

 

e

@fp

kostimi su iz montevidea

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ako nešto nismo znali da snimimo to je bilo koji format™ iz krimi žanra

žali bože para

 

e

@fp

kostimi su iz montevidea

:fantom:

Eeee pa toooo...

Jbte nije mi palo na pamet!

Win-win!

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...