Jump to content
IGNORED

Permanentna kriza domaće ekonomije


Lord Protector

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tribun_Populi

    485

  • Luther

    345

  • Prospero

    230

  • Lord Protector

    215

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znas kad ce Prospero da citira nesto od ovoga gore?

Nikad  :P

 

Ne spada u obaveznu literaturu  -_-

 

Ma nije problem Prospero, on čita sve pa će pročitati i ovo, već Luther, minarhista

Edited by slow
Link to comment

Ma nije problem Prospero, on čita sve pa će pročitati i ovo, već Luther 

:D

Nije problem Prosperovo citanje, nego selekcija procitanog  :P

A Luther me razocarao, ispade na kraju libertarijanac, monarhista i tuzibaba  :fantom:

Link to comment

:D

Nije problem Prosperovo citanje, nego selekcija procitanog  :P

A Luther me razocarao, ispade na kraju libertarijanac, monarhista i tuzibaba  :fantom:

 

Ne, ja sam monarhista koji voli komunjarske ekonomiste a on je minarhista koji ne voli tržište ideja.  :nobles:

Edited by slow
Link to comment

 

Tek je vic da je Slovenija izvezla više domaćih aviona od Srbije. A mi smo prebacili vazdušne tunele pod nadležnost kopnene vojske. 

Link to comment

Citirao sam vam Horvata, naširoko, ali ste, zabravljajući i to, u svom dosadnom grintanju negde probili granice mog mazohizma.

 

Enjoy the silence.

 

by Tapatalk

Link to comment

Citirao sam vam Horvata, naširoko, ali ste, zabravljajući i to, u svom dosadnom grintanju negde probili granice mog mazohizma.

 

Ma sta si ti sve citirao...  :P

I, nemoj da me od sabajle provociras, pocecu ja tebe da citiram  :mad:

 

 

@BigVlada: tako i treba, ti tuneli su uvek bili vojna tajna, ne sme to tek tako u javnost, a i sreca njihova sto burazeri imaju vise interesovanja za ашчиница biznise, nego za tunele inace bi oni bili promptno privatizovani...

Link to comment

Prati li neko dešavanja sa kreditima za mala i srednja p., koliko sam shvatio konkurs traje do maja?

 

Naravno, na sajtu ministarstva maksimalno šture info, uz promotivna sranja tipa Godina preduzetništva itditd.

Link to comment

Ma nije problem Prospero, on čita sve pa će pročitati i ovo, već Luther, minarhista.

Vidim žurka od ranog jutra i šaljenje puno simpatičnih smajlija, jel probao neko od vas da se prijavi na neku

vicijadu, sigurno bi pala bar utešna nagrada.

 

A za tebe, pre bilo čega drugog,ponovo direktno pitanje: gde, koga, za koji novac, u kojoj firmi i oko čega, konsultuje Nebojša Katić? Pitam za komšiju kojem trebaju konsultacije za neki projekat u Londonu pa traži dobre reference.

Link to comment

Tribune, sad gledam, Slovenci su u nedostatku libertarijanaca dali ovoj komunjari da im napravi model privatizacije:

 

Pa kad su komunjare a ne libertarijanci. Zato mi evo prosperiramo s libertarijancima, što zentaju da im sirotanovići iz Bora ne uvale rudu u Nemanjinu.

 

Dakle, dođe Prašnikar kod nas na noge (videti onaj tekst Mlađana Kovačevića koji sam postovao) sa savetima koji su bili ispitani in vivo (i još kaže našim ''stručnjacima'' da nema šanse da uspeju u onom što su zamislili) a oni krenu da izmišljaju toplu vodu i da se prave pametni.

 

Pročitah i ja, pa me uhvati bes.

Link to comment

:D

Nije problem Prosperovo citanje, nego selekcija procitanog  :P

A Luther me razocarao, ispade na kraju libertarijanac, monarhista i tuzibaba  :fantom:

Ako možeš ovo boldovano da objasniš.

Link to comment

Pa kad su komunjare a ne libertarijanci. Zato mi evo prosperiramo s libertarijancima, što zentaju da im sirotanovići iz Bora ne uvale rudu u Nemanjinu.

 

 

Pročitah i ja, pa me uhvati bes.

Najbolje da su za bilo šta u Srbiji odgovorni libertarijanci kojih inače ima samo u tragovima a u bilo kojoj vlasti isto koliko i Jevreja u Iranskoj vladi.

Još više obožavam ono neoliberali pri čemu opet u Srbiji nema ni l od liberalizma, starog novog bilo kakvog. Ovo je zamenilo raniju univerzalnu kletvu narodni neprijatelj.

Racionalizacija je čudo.

Link to comment

Svidžalo se to tebi ili ne, privatizacioni model koji je u Srbiji primenjen najbliži je Tačerkinom. Stoga, ide u isti koš sa neoliberalizmom.

A ovo ostalo, što niko nije smeo da ono što nije uspeo da proda pošalje  u stečaj, da im sirotanovići ne bi zakucali na vrata kabineta, to odbijam na obično pizdunstvo.

 

edit: autori su mu iz Centra za liberalno-demokratske studije, zajedno sa još jednim guruom koga si ti citirao, što piše kolumne u "Politici".

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...