Jump to content
IGNORED

NATO


bigvlada

Recommended Posts

Podrška NATO-u od strane ispostava stranih agentura kao što je CEAS je ista kao podrška ljotićevaca Trećem rajhu 41-ve. Svi čekaju da padne Moskva a u stvarnosti odneće ih ledena sibirska oluja...

Jedino sto kvari tu racunicu je sto se fanovi ljotica loze na putina.

Link to comment

Jedino sto kvari tu racunicu je sto se fanovi ljotica loze na putina.

 

Ако говоримо о овима који протествују по улици - јок него ће да се ложе на Меркелову и Могеринијеву. И Доналда Трампа, Обаму, Олбрајтову  :isuse:

 

Ако говориш о политичарима, имаш заговорника приступању НАТОу, који пишу похвално о свим анти-комунистима, па си и ту омашио.

Link to comment

Ако говоримо о овима који протествују по улици - јок него ће да се ложе на Меркелову и Могеринијеву. И Доналда Трампа, Обаму, Олбрајтову  :isuse:

 

Ne ocekujem. Ocekujem da se loze na onoga ko im je politicki najblizi sto se i desava.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Jedino sto kvari tu racunicu je sto se fanovi ljotica loze na putina.

 

Kvari samo onima koji misle da su svi koji su protivu uvlačenja u bulju NATO-u rusofili.

Link to comment

Jedino sto kvari tu racunicu je sto se fanovi ljotica loze na putina.

Ниједан љотићевац кога ја знам се не ложи на Путина, напротив.

Link to comment

ljotic je politicki blizak putinu?

 

Da je danas 41. ta ekipa bi se lozila na Hitlera. To su mozgovi koji padaju na jake lidere kpoji su tu da uvedu "rad, red i disciplinu", sklona teorijama zavere. Da li te ideje u njihovoj zemlji zastupa Ljotic, Nedic ili neko treci je sporedna stvar.

 

Kvari samo onima koji misle da su svi koji su protivu uvlačenja u bulju NATO-u rusofili.

 

Nema uvlacenja u bulju, Srbija treba da bude clan NATO.

Link to comment

Da je danas 41. ta ekipa bi se lozila na Hitlera....

Ovo vec ne ide, debelo si zastranio, zapenio...

Vucic - moze;

Draza - moze;

Putin - moze;

Obama - moze...

Ali da Adolfa onako ofrlje nabacujes, jednostavno ne ide.

One gore sam pomenuo metodom 'prvi mi pali na pamet' i bez obzira na to sta mislim i o njima i o raspravama o politici koje se svode na licnost.

Ali, Adolfa nemas prava nikako, osim ako ovde sretnes nekog u crnoj uniformi, sjajnim cizmama, plavusana...

Mozes i Staljina, ali samo nekom ko ima pozamasne brkove.

Link to comment

Da je danas 41. ta ekipa bi se lozila na Hitlera. To su mozgovi koji padaju na jake lidere kpoji su tu da uvedu "rad, red i disciplinu", sklona teorijama zavere. Da li te ideje u njihovoj zemlji zastupa Ljotic, Nedic ili neko treci je sporedna stvar

Доказ да си 100% у праву је то што су 1941. године љотићевци масовно подржавали Стаљина.

Link to comment

Ovo vec ne ide, debelo si zastranio, zapenio...

Vucic - moze;

Draza - moze;

Putin - moze;

Obama - moze...

Ali da Adolfa onako ofrlje nabacujes, jednostavno ne ide.

One gore sam pomenuo metodom 'prvi mi pali na pamet' i bez obzira na to sta mislim i o njima i o raspravama o politici koje se svode na licnost.

Ali, Adolfa nemas prava nikako, osim ako ovde sretnes nekog u crnoj uniformi, sjajnim cizmama, plavusana...

Mozes i Staljina, ali samo nekom ko ima pozamasne brkove.

 

Znaci Nedic i Ljotic se vezu za Hitlera pre 50 godina. I onda mi danas za ove sto se 50 godina kasnije loze na njih ( Dveri, Zavetnici) ne mozemo da kazemo da bi bili u istoj ekipi i onda.

Link to comment
×
×
  • Create New...