Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Ne, Poljsku od Rusije

 

4 minutes ago, duma said:

NATO ne brine za Grke, Bugare, Rumune, Austrijance, braću Hrvate, Slovence, Crnogorce, Makedonce, Albance.

Brine i za njih, tu je Turska za tu putanju

 

4 minutes ago, duma said:

Možda bi bilo dobro da stave i štit prema Kini, da zaštite Japan od Irana. 

Japan nije u NATO-u, zato ga i nema

  • Replies 2.2k
  • Views 173.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Austrija ko pdf ovde:    

  • Lord Protector
    Lord Protector

    Austrian MP Werner Fehlinger, chair of Austria's NATO enlargement committee, warns in the video clip that EU seizure of all US bases—from Aviano in Italy to Ramstein in Germany and sites in Romania—wo

  • vememah
    vememah

    Nit' je poslanik nit' se zove Verner nit' je to državni komitet kako bi neko mogao pomisliti. Ginter je inače toliko bitan u Austriji da ne postoji stranica o njemu na Vikipediji na nemačkom. I da,

Posted Images

6 minutes ago, duma said:

Grke, Bugare, Rumune, Austrijance, braću Hrvate, Slovence, Crnogorce, Makedonce, Albance.

 

Austrija ko pdf ovde:

 

image.jpeg

 

14 minutes ago, duma said:

Iz ovog možemo da izvedemo dva zaključka:

1. NATO ne brine za Grke, Bugare, Rumune, Austrijance, braću Hrvate, Slovence, Crnogorce, Makedonce, Albance....

Valjda su naš dragi @Roger Sanchez@cedo, @bradilko, @morgana u NATO paktu da bi ih štitili. Neće da ih štite, jer se druže sa Srbima? :ohmy:

2. Da bi štitili i Poljsku štit treba da stave u Ukrajinu, a zbog onih na severu bilo bi dobro da štit stave i u Belorusiju.  :think:

 

P.S.

Možda bi bilo dobro da stave i štit prema Kini, da zaštite Japan od Irana. 

 

cekaj, stop,  ne pratim fabulu radnje

sta me pitas ?

Pita ko će Makedoniju štititi od iranskih raketa, kad je antiraketni sistem postavljen samo u Poljskoj i Rumuniji, na putanjama prema Nemačkoj i Engleskoj.

13 minutes ago, Engineer said:

Pita ko će Makedoniju štititi od iranskih raketa, kad je antiraketni sistem postavljen samo u Poljskoj i Rumuniji, na putanjama prema Nemačkoj i Engleskoj.

 

zasto bi iran raketirao makedoniju ?

 

edit: kad vec pisem, ne brinite za makedoniju, secerinska je zamenik sefa natoa :whistling2:, izabrana ispred bugarke :D

Edited by cedo

Jer je NATO članica

1 minute ago, Engineer said:

Jer je NATO članica

 

nemate vi pametnija posla :D 

Bome, i ovo sa Makedonijom je smislenije od iranskog raketnog napada na Nemačku i Englesku 

1 hour ago, Engineer said:

Ne, Poljsku od Rusije. 

 

Kakva sad Rusija? Rusija ima i podmornice, avione, nije štit toliko efektivan. Za razliku od toga, postavljanjem štita u Ukrajini Poljska bi se efikasno štitila od Irana.

 

1 hour ago, Engineer said:

Brine i za njih, tu je Turska za tu putanju

Šta ćemo za ove na severu? Mora li se štit za odbranu od Irana staviti u Ukrajinu i Belorusiju?

 

1 hour ago, Engineer said:

Japan nije u NATO-u, zato ga i nema

Neće zaštititi saveznike od Irana, jer nisu deo NATO pakta? Hoće li to reći i ako ih Kina napadne?

Edited by duma

  • 11 months later...
  • 2 months later...

US attack on Greenland would mean end of Nato, says Danish PM

Mette Frederiksen criticises Donald Trump’s ‘unacceptable pressure’ as Greenland counterpart condemns ‘fantasies’

The Guardian

Srećan rasap Nata svima koji slave!

Možda je to Trampovo rešenje za mir u Ukrajini? Nema NATO-a, nema Ukrajina gde da uđe i bude pretnja po Rusiju? I posle neki kažu da je glup i nesposoban, ccc

2 hours ago, Engineer said:

I posle neki kažu da je glup i nesposoban, ccc

Nemaju pojma.

1 ozbiljan državnik, i vizionar.

Ja mislim da je krajnje vreme da se stane na put danskom viševekovnom ugnjetavanju mirnog i slobodarskog grenlandskog naroda, i genocidu koji se nad njim sprovodi.

I da se prizna realnost na terenu.

Pa kad je NATO ušao Amerima u dvorište. Meki trbuh takoreći

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.