Jump to content
IGNORED

The Expanse


hazard

Recommended Posts

11 minutes ago, gone fishing said:

tek bi sad trebala da krene prava akcija, sudeći po komentarima na netu onih koji su očito čitali knjige  :happy:

ja ni ne znam zašto ovoliko razvalče seriju, baš spora radnja.

 

 

100% Rotten Tomatoes-rated sci-fi The Expanse has been dropped http://ind.pn/2rAFMkZ 

Link to comment

Jeste spora radnja, ali meni to ne smeta, naprotiv. Mislim da mi se zato i svidja serija, u principu nisam fan zanra. 

 

 

Link to comment

Vis', ja se ne bih slozio da je radnja spora, sta vise iznenadjen sam koliko brzo i bez mnogo peripetija se neke stvari razresavaju ili idu dalje.

Link to comment
1 hour ago, Sludge Factory said:

Vis', ja se ne bih slozio da je radnja spora, sta vise iznenadjen sam koliko brzo i bez mnogo peripetija se neke stvari razresavaju ili idu dalje.

da li znate koliko knjiga Expanse ima?

serijal od 9. Oni nisu ni na pola treće

Edited by MilenaS
Link to comment

Sve super, samo da prekrate muke njihovim besmislenim cavrljanjima. Nekako su upakovali besmislicu da jedan covjek moze biti tako koristan u medjuplanetarnom warp zivotu, njihova moralno/ideoloska/ljubavna tlapljenja od po 8 min stvarno nisu potrebna buducnosti. Navikao sam se i na glumce, brada marsovac se fino utopio, gorostas lik je kao "obavezan dio druzine", sve nekako leglo, samo ovo dvoje, Holden i Britanka, nikako. Prelosi su.

Link to comment
1 hour ago, MilenaS said:

da li znate koliko knjiga Expanse ima?

serijal od 9. Oni nisu ni na pola treće

 

9 !!!!?????

 

pa dokle više ta hiperprodukcija

Link to comment
9 hours ago, MilenaS said:

da li znate koliko knjiga Expanse ima?

serijal od 9. Oni nisu ni na pola treće

 

Pa dobro, knjige nisam citao, ne znam dokle su stigli sa ekranizacijom i koliko jos ima. Gledam samo po ove dve i po sezone do sad. 

 

7 hours ago, Pečorin said:

Holden je Jon Snow u svemiru :D

 

Miler najviše fali..

 

Potpisujem obe recenice :D Iako mi i dalje likovi nisu preterano zanimljivi, Miller se jeste bio malo izdvojio.  A hocu vise i one Dzonsonove pomagacice.  

 

A slazem se za Holdena i Naomi, boktejebo ko MirJam. Naomi jedino vade guza i naglasak :D

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Stvarno steta sto je serija ukinuta, pogotovu sto ima tako mnogo knjiga, tako da sugurno neće zaokruziti pricu.

Cak nije bila ni lose ocenjena .

Da li je to realno da Netflix otkupi pava?

Link to comment

Prošle godine pročitao kako rukovodstvo SyFy seriju zove The Expense :rolleyes: Jebiga, taman se čovek navuče. Šta taj Netfliks sve finansira, mogao bi i ovo. Sem ako ne ispucaju fantazi budžete na Witchera.

Link to comment

da pročitah u komentarima da je jedna epizoda 5-7 milki $, da je to tek 30% jeftinije od got-a, otuda i potreba za tolikim dijalozima holdena i naomi :happy: svaki minut njihovog flerta uštedi 100k $

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...