Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Expanse

Featured Replies

Počela sam da gledam za vikend. Baš mi se sviđa! Tek sam 5 epizoda pogledala i do sada mi je najjače to kako su postavili Zemljane kao raspištoljene Mediterance, a Marsovce kao WASPs koji su pod evolutivnim pritiskom sve pod konac. I dobro, Belters mu dodji neki Istočnoevropljani, šta ćeš. 

 

Sladak mi je Holden, ima dušu. :D

  • Replies 421
  • Views 45.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Nova sezona počinje 16.12. sa tri epizode u cugu.

  • Mil@n
    Mil@n

    Smirio sam svih 6 sezona pa reko da napišem na prigodnom topiku. Baš mi je bilo zanimljivo da pročitam poslednjih par strana. Serija pikuje u 3. sezoni i volim taj koncept kada se radnja "razlomi" na

  • Auh... Jedva cekam

Odgledala zadnju epizodu, meni je malo zbrkano sve.  :(

Da ne spojlerišem, ali mogli su da snime bar još jednu epizodu, da upotpune priču. Ovako motivacije pojedinih likova ostaju.... wtf.

Odgledala zadnju epizodu, meni je malo zbrkano sve.  :(

Da ne spojlerišem, ali mogli su da snime bar još jednu epizodu, da upotpune priču. Ovako motivacije pojedinih likova ostaju.... wtf.

Sledeće nedelje je poslednja epizoda S02...

Sledeće nedelje je poslednja epizoda S02...

:s_w:

dobro je, ja sam se skroz preračunala i gledam  i mislim , što ne završiše ovo kako valja. 

 

 

a za sve je krivo ovo:

Special 22 Inside The Expanse: Season 2, Episode 12

 pomislila sam kad već imaju specijal mora da je gotovo. 

 

:lolol:

Edited by Arkadija

Ukenjaše ove dve poslednje epizode totalno.

  • Author

Ko ce docekati sledecu sezonu :Hail:

Adam Savage u gostujućoj ulozi  :lolol:

Kad je planirana treca szona?

 

Inace, meni je kraj potpuno ok.

Falila je još taman jedna epizoda da završe drugu knjigu. Makar glede podzapleta oko Ganimeda. A mogli su i ovo oko Avasarale da finiširaju. Pošto treća knjiga odlazi u sasvim drugom pravcu.

Jbg, pročitala sam samo prvu  knjigu, a pošto je ovo produkt SyFy i ovo je previše sadržaja, a i kvaliteta. Obzirom da je njihova produkcija uglavnom bazirana na letećim piranama koje izgledaju kao dečiji rad na času likovnog i udarima kometa po scenografiji od lego kocki.

u kom pravcu? u spojler ako moze :)

 

sta fali scenografiji?!

 

 

Treba da se završi Ganymed story, tj. ovo oko Praxa i male Mei. Taj deo su još mogli da urade.

Treba da se desi vrhunac sa tim hibridima dece i protomolekule. I taj deo su mogli da urade.

Treba da se finišira ovaj trougao Avasarala - Errinwright - Mao. To su mogli takođe još da urade.

Treba da vidimo na šta će izaći rat između Zemlje i Marsa. To je praktično vezano za ove prethodne dve stvari.

Treba da vidimo jako kratko vrhunac dešavanja na Veneri i TO je trebalo da bude klifhenger za treću sezonu.

 

Sve u svemu jedna ili maksimum još dve epizode, s obzirom kako su do sada već iskasapili i pojednostavili radnju.

 

Za treću knjigu neću ništa unapred da pišem.  :P

 

 

Pa rodjo nisi mi ni ovde nista sto vec ne znam rekao !!! Aaaaaaaaaaaa...ubicu te :)

Ja poceo sinoc, nakon vaseg pisanija. Dve epizode odgledane i mogu reci da sam odusevljen. :happy:

  • Author

Kad je planirana treca szona?

 

Ne zna se zvaničan datum, biće najverovatnije u prvom kvartalu 2018.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.