Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Eto,na prvu preponu,gde maratonci trce pocasni krug,odustaju,razocaravaju se i zažuljuju ga bez ruke :) e mili moji kad shvatite sta hocete javite se.U tome vam mogu pomoci razni psiho terapeuti.Ja na primer hocu Radnicki u bilo kom obliku,super,prva ili srpska liga.Kad me ne mrzi ispisacu ovde spisak stadiona gde sam gledao voljeni klub,a jos koji dres i kacim i kolekciju,tako da vi svojim putem da vas ne zadrzavam :)

Imaš malo iskrivljenu projekciju sistema vrednosti Nidžo. Lično nemam ništa protiv tebe, ali taj spisak kojim mašeš, smem da se kladim da je kraći od spiska  kojim bi ti replicirao, ali opet...to ne znači da baš zbog toga volim više Radnički od tebe. To što imaš najveću kolekciju dresova, svaka čast, iskreno ti čestitam na tome. Ali to te ne predstavlja većim simpatizerom kluba od bilo koga ovde. Svako na svoj način voli klub, ali ako ga ne voli na tvoj način "zažuljuje ga" ... e jbg Nidžo, nije baš tako. I nije ovo prva prepreka na koju smo naišli....ali da ne damo da bude poslednja( u najgorem smislu te reči). Pa ko kol'ko može. I hoće.

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imaš malo iskrivljenu projekciju sistema vrednosti Nidžo. Lično nemam ništa protiv tebe, ali taj spisak kojim mašeš, smem da se kladim da je kraći od spiska kojim bi ti replicirao, ali opet...to ne znači da baš zbog toga volim više Radnički od tebe. To što imaš najveću kolekciju dresova, svaka čast, iskreno ti čestitam na tome. Ali to te ne predstavlja većim simpatizerom kluba od bilo koga ovde. Svako na svoj način voli klub, ali ako ga ne voli na tvoj način "zažuljuje ga" ... e jbg Nidžo, nije baš tako. I nije ovo prva prepreka na koju smo naišli....ali da ne damo da bude poslednja( u najgorem smislu te reči). Pa ko kol'ko može. I hoće.

Ni ja protiv bilo koga,ali odma razocarenje,kuknjava.Kako ide kardiogram ekg?Ide malo gore pa malo dole nismo povlasceni.Spisak objavljujem seti se i ti svojih gostovanja,naspram tvojih i mojih godina,nemam nista protiv.Ne zelim da iko ovu debatu shvati kao nadmetanje vec samo i iskljucivo kao promociju,istorijat i zavestanje naseg kluba.
Link to comment

Ni ja protiv bilo koga,ali odma razocarenje,kuknjava.Kako ide kardiogram ekg?Ide malo gore pa malo dole nismo povlasceni.Spisak objavljujem seti se i ti svojih gostovanja,naspram tvojih i mojih godina,nemam nista protiv.Ne zelim da iko ovu debatu shvati kao nadmetanje vec samo i iskljucivo kao promociju,istorijat i zavestanje naseg kluba.

Tako je, ali ne trebaš da budeš isključiv i nije uvek "dža ili bu". Neko se brzo razočara, neko pokušava da uvek nešto pozitivno bude primarno....nismo svi isti.
Link to comment

Ne raspravljam o opravdanosti Roćkove tužbe. Zakon je na njegovoj strani i tu nema spora. Ja poredim malo sa ličnim iskustvom, ali to sad nema veze. 

 

P.S. da dodam...ja ne bih tužio ...

Verovatno ne bi ni Rocko, da mu Vosa nije "bacila kosku" ponudom. U principu, izbegavam da sudim po ambalazi tako da who knows...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...