Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Ne ide mi se sam na tekmu kao budala,a od ovih mojih nece niko da ide. 

Gledacu kad budu u pley ofu ako gostuju na Marakani,JNA (tu mogu da upecam nekog da gleda suprotnicki tabor dok ja gledam RN) i ako gostuju Vozdovcu (stadion mi 2 ulice iznad moje zgrade)

Ni Banjica baš nije daleko. Da li će neko biti danas na Banjici?

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znaci marinkova bara to je pandan u Nisu naselje cz,pa dobro ionako nas smatraju njima.Nije ti na mestu konstatacija "ne mogu sam".Ko ce da prenese utiske sa banjice i o svakom igracu pojedinacno,a ti zivis za razmeru beograda veoma blizu.Steta....

Link to comment

Ne ide mi se sam na tekmu kao budala,a od ovih mojih nece niko da ide. 

Gledacu kad budu u pley ofu ako gostuju na Marakani,JNA (tu mogu da upecam nekog da gleda suprotnicki tabor dok ja gledam RN) i ako gostuju Vozdovcu (stadion mi 2 ulice iznad moje zgrade)

 

Ima ponekad i svojih drazi otici sam da gledas voljeni tim

Link to comment

Radnički je rezultatima potvrdio da je rame uz rame sa Zvezdom i Partizanom. Dovoljno je reći da su u prolećnom delu četiri puta bili uspešniji od domaćina. Igraju disciplinovano i odgovorno, a teško i primaju golove. Rastavac je u naš fudbal uneo neku novu crtu koja se u potpunosti ogleda kroz rezultate Nišlija – hvali protivnika Slađan Nikolić.

http://sport.rs/34920-nislije-jake-kao-veciti/

Link to comment

Јовановић, Булатовић, Ђорђевић, Лакић-Пешић, Петровић, Томић, Ђуричковић, Марјановић, Апостоловић, Мркић, Тодоровић

Link to comment

tamo

Ne se znaje, Vozdovac smanjio.

 

Rad nam upravo objasnjava zasto nam je i ovaj plej of mnogo. Voleo bi da gresim ali cuvajte zivce u narednih dva meseca. Hvala Rasti za sve, a uprava ako ne nadje lovu, sredi finansjsku situaciju u klubu i dovede pojacanja za narednu sezonu, nek se gone u tri lepe pizde materine.

Link to comment

Ne se znaje, Vozdovac smanjio.

 

Rad nam upravo objasnjava zasto nam je i ovaj plej of mnogo. Voleo bi da gresim ali cuvajte zivce u narednih dva meseca. Hvala Rasti za sve, a uprava ako ne nadje lovu, sredi finansjsku situaciju u klubu i dovede pojacanja za narednu sezonu, nek se gone u tri lepe pizde materine.

Doci ce zuti ljudi i pice vodu sa Nisave...
Link to comment

Tabela

 

1. Zvezda 41

 

2. Partizan 27

 

3. Cukaricki 27

 

4. Borac 23

 

5. Vojvodina 23

 

6. Radnicki 23

 

7. Vozdovac 20

 

8. Radnik 19

 

Raspored:

 

1. Vojvodina (g)

 

2. Vozdovac (k)

 

3. Radnik (k)

 

4. Borac (g)

 

5. Cukaricki (g)

 

6. Partizan (k)

 

7. Zvezda (g)

Edited by Dali_man
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...