Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Зашто да се не смеју, то уопште не мења наше мишљење о Лалатовићу, да будем коректан до краја, не мења моје мишљење о њему. Нама није проблем Лалатовић, имамо ми о чему да размишљамо у "нашем дворишту".

Link to comment

Било је лепо док је трајало, а сада долази дуго топло лето  :cry:  :fantom:

Фали ти више оптимизма. Чињеница је да смо ми вероватно завршили наше такмичење што се ове сезоне тиче и да већини фудбалера истиче уговор, али то не значи да нећемо да имамо добар тим за следећу сезону, или чак и још бољи. Исто важи и за Раставца, видећемо како ће се развијати сутуација око њега.  ;)

 

10 komada od lalata ove sezone :)

a kad se setim da su mu se neki smejali ovde na pocetku :fantom:

Ово што ти је колега изнад казао.   :lol:

Link to comment

На добром путу је да и сада буде убедљивији него прошли пут. Ми стварно изгледа завршисмо сезону у 28. колу чим смо обезбедили плејоф  :isuse:

Sta radi bre ova odbrana???  :isuse:

Lopta na 5 metara-golman ? i to 2x   :twak:

Link to comment

Lopta na 5 metara-golman ? i to 2x   :twak:

Od sedam gola koja nam je Vosha dala, jedan iz penala, dva nakon kornera (kad smo zadnji put primili gol nakon kornera???) i cetri poklon lopte nase odbrane. Ja razumem i pad forme, tanka klupa, umor, sta god, ali ovo je meni neshvatljivo.

Link to comment

Od sedam gola koja nam je Vosha dala, jedan iz penala, dva nakon kornera (kad smo zadnji put primili gol nakon kornera???) i cetri poklon lopte nase odbrane. Ja razumem i pad forme, tanka klupa, umor, sta god, ali ovo je meni neshvatljivo.

Ja opet o golmanu. Tanak je na te bočne lopte. Većinu golova smo primili iz peterca. Lopte koje su morale da budu njegove. Protiv Voždovca, Pazara, Radnika. Danas dva. Mislim da bi to moglo bolje. Svaka čast za odbranjene penale, ali ovo je ozbiljan nedostatak. Da li mu nedostaje koncetracije ili hrabrosti da krene na te lopte. U ozbiljnim takmičenjima tome nema mesta.

Link to comment

Ja opet o golmanu. Tanak je na te bočne lopte. Većinu golova smo primili iz peterca. Lopte koje su morale da budu njegove. Protiv Voždovca, Pazara, Radnika. Danas dva. Mislim da bi to moglo bolje. Svaka čast za odbranjene penale, ali ovo je ozbiljan nedostatak. Da li mu nedostaje koncetracije ili hrabrosti da krene na te lopte. U ozbiljnim takmičenjima tome nema mesta.

Generalno imamo najgoru skolu golmana u Evropi. Stancujemo sve same linijase tako da Aca nije izuzetak. Borjan bi verovatno na ove lopte isao zubima. Al gledaj postavke nase obrane kod oba kornera. Po cetvorica u petercu, jedan do drugog ko apotekarske flase i lopta koja ih prelece bez problema. Ovo je prvo odbrana morala da cisti.

Link to comment

Generalno imamo najgoru skolu golmana u Evropi. Stancujemo sve same linijase tako da Aca nije izuzetak. Borjan bi verovatno na ove lopte isao zubima. Al gledaj postavke nase obrane kod oba kornera. Po cetvorica u petercu, jedan do drugog ko apotekarske flase i lopta koja ih prelece bez problema. Ovo je prvo odbrana morala da cisti.

Kod prvog gola, samo je Tomić skočio, kod drugog niko. Ovaj mladi Krstić okreće dupe. 

Link to comment

Kod prvog gola, samo je Tomić skočio, kod drugog niko. Ovaj mladi Krstić okreće dupe. 

Rekoh da necu da kritikujem nase mlade igrace ali on mi je bas razocarenje. Mrka mali je krajnje limitiran igrac, i sticajem okolnosti je prvotimac ali trci, pokusava, guzi se u napadu. Krsticu je ovo cetvrta utakmica kao starter i u svim utakmicama je skoro nevidljiv. Mora bre za jednog srednjaka da bude malo odvazniji i drcniji, pogotovu u njegovim godinama.

Edited by Dali_man
Link to comment

Rekoh da necu da kritikujem nase mlade igrace ali on mi je bas razocarenje. Mrka mali je krajnje limitiran igrac, i sticajem okolnosti je prvotimac ali trci, pokusava, guzi se u napadu. Krsticu je ovo cetvrta utakmica kao starter i u svim utakmicama je skoro nevidljiv. Mora bre za jednog srednjaka da bude malo odvazniji i drcniji, pogotovu u njegovim godinama.

Ima li još neko iz omladinaca da može u prvi tim. Neki striker ?

Link to comment

Dali_man@ Krstic je ruku na srce i najbolji sto se tice mladih. Ipak on je defanzivni vezni i ne treba (a bilo bi pozeljno) da ima ofanzivne manevre. Apostol je po meni najveca cava. Decko kad primi loptu NE SME napred da krene ako ima suprotnickog igraca ispred sebe. Mrka jeste da je limitiran,ali ruku na srce na utakmici dobije 2-3 upotrebljive lopte. Sve u svemu mi imamo DRUGU LIGU talenata,tako da ...

Link to comment

Dali_man@ Krstic je ruku na srce i najbolji sto se tice mladih. Ipak on je defanzivni vezni i ne treba (a bilo bi pozeljno) da ima ofanzivne manevre. Apostol je po meni najveca cava. Decko kad primi loptu NE SME napred da krene ako ima suprotnickog igraca ispred sebe. Mrka jeste da je limitiran,ali ruku na srce na utakmici dobije 2-3 upotrebljive lopte. Sve u svemu mi imamo DRUGU LIGU talenata,tako da ...

http://www.youtube.com/watch?v=e0EtHWqPmeY

 

Jeste da je youtube snimak i da su mladje kategorije u pitanju, ali se vidi da decko ume da povuce loptu napred, predribla igraca. Ne ocekujem da veze po terenu ali imas 18 godina i dobio si priliku da budes prvotimac u prvoligaskom klubu na poziciji pleja. Kad ces da pokazes talenat ako ne tada??? Nek bude najgori na terenu al nek se odvazi da proba prodor, dribling...

 

Ja se uvek setim Radeta Manica, kad je dosao Iz Pirota u Nis, prve polusezone nema ko mu sa tribina nije psovao sve zivo, najgori igrac na terenu, ne moz se sastavi sa loptom. Al tvrdoglavo magare nikad taj nije bezao od lopte, uporan da probija po krilu, sutira. Posle se nadavao golova. Nakon Piksija i Ramba nas, verovatno, najbolji igrac od sredine '80-ih do danas.

 

Prelaz iz omladinskog u seniorski fudbal je ogroman, narocito za igraca koji je dosao iz manje sredine. Zato je svim klincima ovo period prilagodjavanja i fala bogu da imaju ovoliko prostora da se razigraju i naviknu na prvoligaski fudbal. Ne treba im skidati glave kako god igrali, samo od Krstica ocekujem malo vise odvaznosti kad ima loptu u nogama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...