Jump to content
IGNORED

Нетфликс


Прслин

Recommended Posts

možda sam ja debil, ali šta ću takav sam... elem, LG Smart , bio sam ubeđen da je ranije bilo netflixa dok me nije zanimao, ali sada ga nema :(. I ne mogu da ga nađem u Smart World, ni kad kliknem na SVE, ni kada kliknem na bilo ša drugo.

Šta ću,  kud ću ?

Link to comment
  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    30

  • dragance

    28

  • Прслин

    27

  • Prokleto Djubre

    26

Torrent je sranje, za pocetak. 

 

 

Torenti, braćo, torenti, a ne pretplate i netfiksi.

 

 

i opet, torenti su sranje. za ovo nema download, nego sednes i uzivas odmah. Ne treba ti ni Smart TV (ja ga nemam) - ali kad hocu da gledam na TVu, samo siknem HDMI cable u tv iz laptopa. Ili Apple TV. 

 

popcorn-time-popular.jpg

 

 

Molim, i drugi put.  -_-

Link to comment

Cek, stvarno neko ozbiljno razmislja da uplati netflix u Srbiji, gde mozes da cepas torente od jutra do sutra??? Evo, ja bih menjao godinu dana britanskog netflixa da dve nedelje napunim hard disk filmovima i serijama sa torenta

 

dobro, nismo svi lopovi

Link to comment

Čekaj, ti ne shvataš da neko te programe treba da plati, napravi, snimi, itd. I da od toga neko i živini dobija crkavicu (ne mislim tu na velike zvezde, producente i ostalo).

 

Koliko kafa ili piva popiješ u mesecu? Koliko utakmica odgledaš gde platiš kartu?

 

Naravno da je uporedivo sa kradjom bilo čega.

Link to comment

Could somebody please think of the multi-billion industry!!!

 

Booh multi-billion dollar industry! Booooooooh! Necemo da ucestvujemo u komercijalizaciji svega! Hocemo samo njihove blokbastere od 200 miliona!

Link to comment

Booh multi-billion dollar industry! Booooooooh! Necemo da ucestvujemo u komercijalizaciji svega! Hocemo samo njihove blokbastere od 200 miliona!

 

Hej, dobro je njima. Nikad im nije bilo bolje u istoriji sto znaci da se ne desava nikakva steta. Nema potrebe za odbranom jedne od najmocnijih industrija i lobija najmocnije zemlje na svetu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...