January 7, 201610 yr možda sam ja debil, ali šta ću takav sam... elem, LG Smart , bio sam ubeđen da je ranije bilo netflixa dok me nije zanimao, ali sada ga nema :(. I ne mogu da ga nađem u Smart World, ni kad kliknem na SVE, ni kada kliknem na bilo ša drugo. Šta ću, kud ću ?
January 7, 201610 yr Ovako, narode, probajte Hola plugin za browser, umesto placanja VPN. Besplatno je. Nije uvek bez frke, ali dovoljno dobro radi www.hola.org
January 8, 201610 yr Torrent je sranje, za pocetak. Torenti, braćo, torenti, a ne pretplate i netfiksi. i opet, torenti su sranje. za ovo nema download, nego sednes i uzivas odmah. Ne treba ti ni Smart TV (ja ga nemam) - ali kad hocu da gledam na TVu, samo siknem HDMI cable u tv iz laptopa. Ili Apple TV. Molim, i drugi put. -_-
January 8, 201610 yr I tu se uživa odmah iako su u pitanju torenti: https://en.wikipedia.org/wiki/Popcorn_Time Ali ima i kvaka, posebno na Zapadu: https://torrentfreak.com/popcorn-time-users-get-fined-copyright-trolls-140515/ Edited January 8, 201610 yr by vememah
January 8, 201610 yr Cek, stvarno neko ozbiljno razmislja da uplati netflix u Srbiji, gde mozes da cepas torente od jutra do sutra??? Evo, ja bih menjao godinu dana britanskog netflixa da dve nedelje napunim hard disk filmovima i serijama sa torenta dobro, nismo svi lopovi
January 8, 201610 yr Pa na ishranu trošiš mnogo više od 5% plate. Lakše je ukrasti i isprebijati nekoga, zar ne?
January 8, 201610 yr Čekaj, ti ne shvataš da neko te programe treba da plati, napravi, snimi, itd. I da od toga neko i živini dobija crkavicu (ne mislim tu na velike zvezde, producente i ostalo). Koliko kafa ili piva popiješ u mesecu? Koliko utakmica odgledaš gde platiš kartu? Naravno da je uporedivo sa kradjom bilo čega.
January 8, 201610 yr Could somebody please think of the multi-billion industry!!! Booh multi-billion dollar industry! Booooooooh! Necemo da ucestvujemo u komercijalizaciji svega! Hocemo samo njihove blokbastere od 200 miliona!
January 8, 201610 yr Booh multi-billion dollar industry! Booooooooh! Necemo da ucestvujemo u komercijalizaciji svega! Hocemo samo njihove blokbastere od 200 miliona! Hej, dobro je njima. Nikad im nije bilo bolje u istoriji sto znaci da se ne desava nikakva steta. Nema potrebe za odbranom jedne od najmocnijih industrija i lobija najmocnije zemlje na svetu.
Create an account or sign in to comment