January 6, 201610 yr O kom redu veličine se radi kada priča o pretplati na Netflix i Bein? Poslao tapatalk
January 6, 201610 yr A njihovi originali, samo za House of Cards i Making of a murderer bih platio bogatstvo!
January 6, 201610 yr O kom redu veličine se radi kada priča o pretplati na Netflix i Bein? Poslao tapatalk Mene kosta NZ$13 mesecno. US$8.95.
January 6, 201610 yr O kom redu veličine se radi kada priča o pretplati na Netflix i Bein? Poslao tapatalk oko 10€ već dve godine plaćam
January 6, 201610 yr A njihovi originali, samo za House of Cards i Making of a murderer bih platio bogatstvo! +100000000
January 6, 201610 yr oko 10€ već dve godine plaćam Po 10€? I kakav je kvalitet slike? Može li 720p? Poslao tapatalk
January 6, 201610 yr Po 10€? I kakav je kvalitet slike? Može li 720p? Poslao tapatalk Može UHD ako ti provajder dopušta
January 6, 201610 yr Na lg tvu moras da stavis sve aplikacije a ne popularne da bi nasao nerfliks. Barem kod mene je bilo tako. Evo sad ga skidam Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока Nemam pojma da li mi je to uključeno, gde to da vidim?
January 6, 201610 yr Šta bre lenji. Ja dve godine plaćam pretplatu [emoji14] Mislim na ove što bi radije da mi guglamo za njih, ne na tebe što imaš strplenje budističkog monaha Edited January 6, 201610 yr by Ruxin
January 6, 201610 yr Nemam pojma da li mi je to uključeno, gde to da vidim?Na lg store, pa aplikacije. Posle imas levo popularno i sve. Instalirao sam ali me zeza net jer je ruter na spratu. Ili sbb zeza... Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
Create an account or sign in to comment