Jump to content
IGNORED

Нетфликс


Прслин

Recommended Posts

Ja se sinoć baš registrovao da probam. 

Deluje mi da izbor nije preveliki, ali ima stvari koje bih pogledao. Odgledao sam prvu epizodu moćnih rendžera, nisam mogao da ugasim kada sam pustio :D

Posle krenuo sa narcos-om.

Link to comment
  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    30

  • dragance

    28

  • Прслин

    27

  • Prokleto Djubre

    26

ja ću otkazati pretplatu nakon dva meseca.

nemam vremena da gledam.

 

pogledao 3 sezone "Veselih sedamdesetih", 7-8 epizoda Derdevila i jedan film - "Fruitville Station".

 

vredelo je i toliko, pretplatiću se opet kad žena sa decom ode u posetu kod njenih ili kad odem u penziju.

Edited by garcia
Link to comment

I ja otkazao juče, trenutno slabo šta gledam. Ali verovatno ću opet na zimu ako odustanu od jurnjave sa vpn-ovima.

Rabio sam jedno vreme za sve pare, posebno one trti for trti dokumentarce, nije da ne vredi.

Link to comment

Meni ne fercera sa mojim VPN. Srećom, BBC iPlayer radi odlično, pa uživam u drugoj sezoni Happy Valley. A radi mi i Fox on demand pa gledam i X Files itd

Link to comment

Ljudi, ne spominje niko smartflix, a kako vidim, to je najbolji i najlakši način da se gleda cela ponuda? Meni se jedino ne sviđa da učukavam user i pass ali sve što čitam po netu kaže da je kao bezbedno u svakom smislu..

Link to comment

I ja otkazao juče, trenutno slabo šta gledam. Ali verovatno ću opet na zimu ako odustanu od jurnjave sa vpn-ovima.

Rabio sam jedno vreme za sve pare, posebno one trti for trti dokumentarce, nije da ne vredi.

 

Kad spomenu 30 for 30 da ne zna neko gde mogu da se nadju titlovi za to? Engleski ili koji god :)

 

Nalazim samo ocekivano Once brothers i neocekivano Slaying the badger :(

Edited by *edited by mod
Link to comment
  • 2 months later...

Istina. Otkad Unblock-Us ne radi, neisplativo je davati desetak evra za srpski Netflix. Batalio... Ako se popravi, lako ću nazad.

 

Sent from my Venue 8 3830 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...