Jump to content
IGNORED

Нетфликс


Прслин

Recommended Posts

Чекај, малопре си у фазону да је Нетфликс "сиротињска забава" јер је на ПАЛ, а сада Нетфликс нема смисла јер немам 4К телевизор? :lolol:

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    30

  • dragance

    28

  • Прслин

    27

  • Prokleto Djubre

    26

Da ponovim, nije potrebno koristiti VPN i menjati DNS u settings. Idite na hola.org i imate plugin za browser, koji koristite tako što pored adrese za bilo koji sajt možete da promenite zastavicu zemlje iz koje želite da budete. Preporučujem Netflix UK za bolji izbor filmova.

Edited by dragance
Link to comment

Da ponovim, nije potrebno koristiti VPN i menjati DNS u settings. Idite na hola.org i imate plugin za browser, koji koristite tako što pored adrese za bilo koji sajt možete da promenite zastavicu zemlje iz koje želite da budete. Preporučujem Netflix UK za bolji izbor filmova.

 

hola je govno

Link to comment

@prslin

ne znam kako si dosao do tog zakljucka. o apple tv sam pisao ko  "sirotinjskoj zabavi"

 

 

moj prvi post je bio na tvoj odgovor md, a ona se ranije negde po forumu izokola raspitivala o smart televizorima. pa sam tako uleteo sa pricom o sony tv koji na daljincu ima gumb netflix, a moze i da strimuje sa drugih apple divajsova

 

a bez omalovazavanja sam uputio iskren naklon ako imas 4k tv i sadrzaj netflixa gledas u toj rezoluciji, posto znam kakav je skok meni bio sa pala na hd. pretpostavljam da je isti takav sa hd na 4k

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Da si tako nesto pitao, ja bih odgovorio nesto u ovom stilu:

http://www.theguardian.com/news/datablog/2009/jun/09/games-dvd-music-downloads-piracy

...ili na 10 drugih nacina, npr. muzika jednostavno vise nije toliko vazna, drugi mediji su usli na teritoriju i tome slicno.

 

Listajući raspravu u komentarima da li je došlo do raspodele novca sa novim medijima itd (iako je 6 godina stara :isuse: ), naleteh na kul komentar

 

 

We have drowned in music, it has all become mush to our ears and subsequently all music has lost of its power to excite, elevate and astound, it has become yet another aspect of life that has been drained of meaning as we wallow in an sonic slop trough so stuffed on tunes we are aurally obese, and trapped beneath out headphones desperately using tunes to keep the world at bay rather than set it on fire.

Link to comment

hola je govno

Naravno da je govno, to me je nateralo da zakupim VPN (specijalna ponuda, umesto $30/yr dobio za $30 for the lifetime).

 

Ali ko neće da se isprsi ili hoće da proba onda je dobro za pocetak.

Link to comment

a ko kaze da jeste

:fantom:

 

sadasnji smart televizori u sebi imaju integrisano sve sto nudi apple tv i jos nesto preko. pa onaj ko se sad odluci za kupovinu tv-a, njemu je apleov divajs potpuno nepotreban. a i dok nije netflix dosao u srbiju bio je ok samo za strimovanje sa filmovita i ostalih onlajn servisa.

a i sad mi je bolje da skinem hd film, butnem usb u tv i uzivam nego da gledam neki skrnavi strim(ne pricam o netflixu)

Link to comment

a i sad mi je bolje da skinem hd film, butnem usb u tv i uzivam nego da gledam neki skrnavi strim(ne pricam o netflixu)

 

ту има бар 3 непотребна корака... коди + генесис или пулсар и стримовање филма ког хоћеш у квалитету ком хоћеш 

Link to comment

ja nemam predstavu o čemu ti pričaš dobri čoveče. dok se netflix ne umilostivi prema nama non usa sitizenima ja ću se baktati sa torentima

-_-

Link to comment

I ja ću se opet vratim na to da netflix nikad neće biti alternativa piratima, kakvu god ponudu imali, ali može biti više sasvim dobra alternativa kablovskoj.

 

Znate ono kad ne znate šta bi tačno gledali, nemate inspiraciju, ništa vam se konkretno ne gleda ali bi svakako da ubijete vreme sa nečim, bilo čim...netflix!

I za ljude koji dosta provode u prevozu je majka, naravno.

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...