Jump to content
IGNORED

Нетфликс


Прслин

Recommended Posts

možda sam ja debil, ali šta ću takav sam... elem, LG Smart , bio sam ubeđen da je ranije bilo netflixa dok me nije zanimao, ali sada ga nema :(. I ne mogu da ga nađem u Smart World, ni kad kliknem na SVE, ni kada kliknem na bilo ša drugo.

Šta ću,  kud ću ?

Link to comment
  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    30

  • dragance

    28

  • Прслин

    27

  • Prokleto Djubre

    26

Torrent je sranje, za pocetak. 

 

 

Torenti, braćo, torenti, a ne pretplate i netfiksi.

 

 

i opet, torenti su sranje. za ovo nema download, nego sednes i uzivas odmah. Ne treba ti ni Smart TV (ja ga nemam) - ali kad hocu da gledam na TVu, samo siknem HDMI cable u tv iz laptopa. Ili Apple TV. 

 

popcorn-time-popular.jpg

 

 

Molim, i drugi put.  -_-

Link to comment

Cek, stvarno neko ozbiljno razmislja da uplati netflix u Srbiji, gde mozes da cepas torente od jutra do sutra??? Evo, ja bih menjao godinu dana britanskog netflixa da dve nedelje napunim hard disk filmovima i serijama sa torenta

 

dobro, nismo svi lopovi

Link to comment

Čekaj, ti ne shvataš da neko te programe treba da plati, napravi, snimi, itd. I da od toga neko i živini dobija crkavicu (ne mislim tu na velike zvezde, producente i ostalo).

 

Koliko kafa ili piva popiješ u mesecu? Koliko utakmica odgledaš gde platiš kartu?

 

Naravno da je uporedivo sa kradjom bilo čega.

Link to comment

Could somebody please think of the multi-billion industry!!!

 

Booh multi-billion dollar industry! Booooooooh! Necemo da ucestvujemo u komercijalizaciji svega! Hocemo samo njihove blokbastere od 200 miliona!

Link to comment

Booh multi-billion dollar industry! Booooooooh! Necemo da ucestvujemo u komercijalizaciji svega! Hocemo samo njihove blokbastere od 200 miliona!

 

Hej, dobro je njima. Nikad im nije bilo bolje u istoriji sto znaci da se ne desava nikakva steta. Nema potrebe za odbranom jedne od najmocnijih industrija i lobija najmocnije zemlje na svetu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...