Jump to content
IGNORED

Teroristički napad u Parizu


Nesh

Recommended Posts

  :fantom:

 

zanimljivo je kako muslimani uvek i svugde igraju na kartu žrtve takve pojave nisu strane ni na našim prostorima pogledajte  :fantom:

 

HASAN DUDIĆ: Nisam udario Jelenu, ja sam žrtva!

 

Hasan Dudić, pevač koji je izbačen iz “Parova” zbog fizičkog nasrtaja na Jelenu Golubović, u izjavi za Telegraf navodi da rediteljku nije udario, i ujedno je okrivljuje za, kako kaže, mnoge neprijatnosti koje je u rijalitiju na Tv Hepi doživeo.

 

– Jelena mi je zdravlje narušila, zbog nje sam morao nekoliko puta da idem u bolnicu. Vraćao sam se u rijaliti jer su me molili. U kući su prihvatali moje fore. “Komandovao” sam tamo na jedan lep, ljudski način. I sinoć sam ponovo bio u bolnici.

 

– Jelena me je ceo dan provocirala, govorila mi da sam čukundeda… Bilo je i prozivki na nacionalnoj osnovi. Počela je da me psuje, uzvratio sam, a kada me je ponovo opsovala, pao mi je mrak na oči. Povukao sam je, a ona je, kao glumica, sve iscenirala.

Dudić je naglasio:

 

– Iz rijalitija me nisu izbacili, ja ni nemam ugovor sa njima. Inače, tamo pršti od fizičkih sukoba i bludnih radnji, a mene su odabrali za žrtvu. Krivo mi je što sam uopšte i ulazio u rijaliti. Mislio sam da su tamo zaista VIP ličnosti i da u toj kući imam prijatelje.

 

– Živeo sam, međutim, u zabludi. Eto, recimo i Lepa Lukić doživljava tamo teške trenutke. Zamalo da pogine pre neki dan, a ukućani je ismejavaju…

Nema sumnje da će Dudić, koji je “bez dlake na jeziku”, na konferenciji reći mnogo toga, bez zadrške.
Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    173

  • wall

    168

  • Prospero

    165

  • Аврам Гојић

    125

Top Posters In This Topic

Posted Images

zapad jeste mucen i nema sumnje da ga je nesto snaslo. ubijanje, sejanje straha, to je mucenje celih naroda

 

mnogi ljudi se plase muslimana, zaziru od njih, ne vole ih, ali koliko ljudi stvarno ima takav sjeban sklop u glavi da ce kriviti tu neku devojku i reci joj "izvini se"?

mozda ce joj dobaciti nesto na ulici kada bude prolazila sa burkom, ali stvarno da ce joj to reci, bice malo tezi slucaj.

ne znam...mozda ima i par miliona takvih, sigurno su hiljade i hiljade vec ispoljile takvo razmisljanje na internetu, ali je li to razlog da covek stavlja sebe u prvi plan i predstavlja zrtvom kada postoje istinske, totalne zrtve necega sto je jos mnogo puta gore cak i od tog "izvini se" mentaliteta, a sto muci ujedno i zapad i istok i sto ima jasno lice i naziv?

 

 

To je zato što ne vide dalje od svog nosa ili zadrigle stomačine. Ja živim u zemlji u kojoj svakog dana u bilo kom trenutku nešto može da pukne i ubije boga oca naroda pa se ne plašim muslimana niti zazirem od njih. Guess why? Zato što je u pitanju muslimanska zemlja čije muslimansko stanovništvo pati od islamskog terorizma isto koliko i zapad. I zato što svako ko sastavi 7 dana u prosečnoj muslimanskoj zemlji može vrlo lepo i lako da shvati da u tim zemljama, kao i svim ostalim, preovlađujuću većinu čini običan svet koji samo želi da nekim poštenim radom obezbedi egzistenciju sebi i svojoj porodici. Brejvik i McVeigh su zapadu lepo pokazali da se radi o pomahnitalim ekstremistima a ne o celoj populaciji đuture ali prosečnom Džou je i dalje mnogo lakše da sve muslimane ovog sveta posmatra kao potencijalne bombaše samoubice. Zato će, između ostalog, tih bombaša biti sve više i više.

Link to comment

To je zato što ne vide dalje od svog nosa ili zadrigle stomačine. Ja živim u zemlji u kojoj svakog dana u bilo kom trenutku nešto može da pukne i ubije boga oca naroda pa se ne plašim muslimana niti zazirem od njih. Guess why? Zato što je u pitanju muslimanska zemlja čije muslimansko stanovništvo pati od islamskog terorizma isto koliko i zapad. I zato što svako ko sastavi 7 dana u prosečnoj muslimanskoj zemlji može vrlo lepo i lako da shvati da u tim zemljama, kao i svim ostalim, preovlađujuću većinu čini običan svet koji samo želi da nekim poštenim radom obezbedi egzistenciju sebi i svojoj porodici. Brejvik i McVeigh su zapadu lepo pokazali da se radi o pomahnitalim ekstremistima a ne o celoj populaciji đuture ali prosečnom Džou je i dalje mnogo lakše da sve muslimane ovog sveta posmatra kao potencijalne bombaše samoubice. Zato će, između ostalog, tih bombaša biti sve više i više.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Bwdhib-bZ-s

Link to comment

 

Ако је вест тачна, претпостављам да наши новинари™ чекају да ово објави неки хрватски портал како би могли да копи-пејстују цео текст уместо да се гњаве са гугл транслејтом.

 

Ако није, претпостављам да Слина чека да ово објави неки хрватски портал како би могао да разуме цео текст уместо да се гњави са гугл транслејтом.

Link to comment

Kome bre ti zadriglu stomacinu? :mad:

 

Nego, i meni malo bode oci i prevrce stomak koliko se ceo svet solidarisao sada pa sve boji u francuske zastave a samo malo pre toga kad je oboren ruski avion sa 200 ljudi nikom nista. Oni su valjda niza rasa, zasluzili, sta li...

Link to comment

Ne cekaju nista, Alo je objavio jos jutros

Мислио сам на Блиц и Б92, код њих нисам нашао. Али, сада када сам и ово написао, сигуран сам да ће неко ископати два дана стар линк ка овој вести на њиховим порталима. :blush::isuse:

Link to comment
×
×
  • Create New...