Jump to content
IGNORED

Vrhunci domaceg rokenrola u raljama realnosti


Kudravi Gaucos

Recommended Posts

Ti si mi delovao kao pristojan covek, pa se pitam da li bi i ti da si imao nerava i strpljenja koristio onakav recnik.Dalje, zanima me da li vidis problem u tome sto se slazes sa jedinim postom koji ne sadrzi apsolutno ni jedan argument? I ranije su ljudi izrazavali neslaganje, ali nikada ovako priglupo, nisko i neargumentovano. Da li ti se svidela kvazi agresivnost? Nervira te samo postojanje ovakvog topika, pa vidis priliku da se zakljuca?
Ne bih koristio takav rečnik, ne nervira me postojanje topika i ne želim da se zaključa.Bitna je suština onoga što ti je rekao. Tvoje je da to racionalno sagledaš. A što se tiče rečnika, verovatno nikom nije drago da se tako izražava
Link to comment

Ma serem i ja ulise, ignorisi sve sto sam rekao.Ova tema je imala smisla dok su ljudi izlagali svoja misljenja. Na obe strane je bilo ljudi sa Misljenjem. Ne uvek pametnim, mozda ponekad previse emotivnim, ali svojim misljenjem.Sada bi trebalo da se svi povaljamo u kaljuzi koju je napravila jedna svinja. Ja to zaista necu.Ostavljam vam ovaj podforum da vam sluzi za ono za sta je sluzio i pre ove rasprave - bad ce otvarati teme na kojima ce replicirati sam sebi, opisivacete najbolje svirke decenije i najjace bendove jos od Klesa, odusevljavacete se atmosferama... Jebiga, bad nama ipak dovodi svet u nas grad, nema smisla da mu seremo po trudu. Sto se mene tice, ja sam rekao sta sam imao. Voleo bih da moderatorka nastavi sa pristupom nebrisanja, tacno je da ono sto napisemo govori o nama. Neko ce nekad procitati, pa ce znati ko je ko. Cisto iz arhiverskih razloga...Ono sto mi jeste zao, je upravo cinjenica da se pomenuti bad upravo potrudio da ovaj topik nestane. Vi sto vam je topik smetao zbog napade na idole mladosti ste protiv mene iz sasvim drugog razloga - njemu je to bilo licno. Ja sam zaista pokusao da ljudima izmamim diskusiju u smeru koji nije ranije prelazen. Pokusao sam da razmrdam ucmalost stereotipnih i okamenjenih stavova koji po mom misljenju nemaju podlogu u stvarnosti. Sto se mene tice, to su teme o kojima treba raspravljati. I neko vreme i jesmo raspravljali na nacin na koji to i treba raditi. Dok je harper pisao i imao apsolutno razlicito misljenje od moga, smisao je postojao - postojao bi i da sam ja potpuno u krivu, jer bi bar iz kontrargumenata mogli procitati nesto pametno. Sada vise nema protivnika tog kalibra, pa bih i ja pakovao prnje odavde. Coveka definisu njegovi protivnici vise nego prijatelji, pa cu se ja pomeriti negde gde ce mi protivnici ciniti cast, a ne spustati me na nivo orangutana u pubertetu. Drugim recima, odo` da se druzim s nekim normalnim, kakvih na ovom forumu nesumnjivo ima. Izvinite sto sam vam talasao podforum, gledacu da se vise ne pojavljujem.Sve najbolje...P. S. Evo Indy, zelja ti je ispunjena. Konacno je jedan topik koji ti ide na nerve otisao u kurac. Mozda ne direktno pod tvojim uticajem, ali rezultat se racuna. Sve cestitke.

Link to comment

Ovako je, očito, moralo da se završi. šteta dobre ideje.Mislim da bi ovaj topik mogao malo da fajrontira. Pa da se, kao u svakoj valjanoj kafančugi, nakon tučnjave i bodenja noževima, dignu stolovi, skupi srča, promene krvavi stolnjaci i ujutro se nastavlja kao da se sinoć ništa nije dogodilo.

Link to comment

QUOTES luba>>>ali ostajem pri tome da se ne odstranjuje topik,<<< E, samo bi falilo da se jos i ovaj topik odstrani. Alo, s kojom motivacijom? Rasprava je neinteligentna, nezanimljiva? Odavno na PPP nije vidjeno nesto ovako nadahnuto, bez obzira ko koju stranu zastupa. Zaboga, modovi, prestanite da zakljucavate diskusije bez suvislog povoda, bacate na deponiju gomile topika koje tamo ne pripadaju, splitujete kad vam padne na pamet.. >>>ko misli da je previse licno, tu je report.ovako, samo javno upozorenje da prekinete sa guzama, primanjem i davanjem.<<< E, ovo je notoran primer nedostatka talenta za moderaciju ili licne pristrasnosti. Zar je potrebno i da neko posebno reportuje da bi ti ucinila ono sto si duzna po pravilima moderacije?! Ne vidim da je gaucos icim vredjao svog sagovornika, osim ako uvredom ne smatras sto se nije saglasio sa njegovim stavovima. Za to vreme, potonji je na njega srucio toliku gomilu uvreda, da bi na svakom pristojnom forumu bio banovan minimum nedelju dana. Sto se prihvatas moderacije kada joj nisi dorasla?

Link to comment

Ovaj topic je trebalo u startu poslati na deponiju. <_< Objasnjavati nesto Kudravom na ovu temu je mission impossible a uci u to, znaci samo ga hraniti da nastavi sa glupostima, jebote pa mene je blam gledati kako se Kudravi blamira. Covjek ne zna ni sta je r'n'r, ne poznaje istoriju i okolnosti u kojima se stvaralo, kompletnu diskusiju svodi na patkometriju tipa, znam ja - sve to nevalja, sa druge strane nikada ne kaze sta valja. Reci da su kompletni opusi Brejkersa, El.Orga., EKVa i Azre, sranje, ne zavredjuje bilo kakvu ozbiljnu raspravu, ali bilo kakvu. Moze on da slusa i Cecu (nikad nije ni rekao sta slusa), pa da prica da je exYU rock sranje, ali cemo onda uopste prica?Isto vazi i za onaj topic "Priznanja". Lican problem sa tim topicom mi je sto sam i ranije pricao sve sto mislim, pa ja nemam sta da priznajem, ali vidim ima puno dziberaja po forumu, pa se eto ispovijedaju, a ispovijesti: :ph34r:

Link to comment
QUOTES luba! Ne vidim da je gaucos icim vredjao svog sagovornika, osim ako uvredom ne smatras sto se nije saglasio sa njegovim stavovima. Za to vreme, potonji je na njega srucio toliku gomilu uvreda, da bi na svakom pristojnom forumu bio banovan minimum nedelju dana.
kad bi to za uvrede, važilo i za Peru
Link to comment
Falim te boze da postoji bar 1 individua da se u ovome slaze sa mnom.
A, sta mislis sto se nisam ni mjesao u ovo pricu. Vidim ima 'zainteresovanih', koji pokusavaju Kudravom objasniti da je zemlja okrugla, kazem, ajde, bolje da cutim, da im ne kvarim zabavu...
Link to comment
Ma serem i ja ulise, ignorisi sve sto sam rekao.Ova tema je imala smisla dok su ljudi izlagali svoja misljenja. Na obe strane je bilo ljudi sa Misljenjem. Ne uvek pametnim, mozda ponekad previse emotivnim, ali svojim misljenjem
Upravo si naveo odličan razlog protiv ovakve teme, ujedno i onaj koji mene sprečava da postujem na Muzici (a muziku slušam 24/7, skupljam und uživam u njoj). Mogao bih i ja da otvorim topić na Kulinarstvu, u kome vatreno branim iznutrice, obrazlažući u kilometarskim postovima zašto sam u pravu, nasuprot onim koji nisu.
Link to comment
Upravo si naveo odličan razlog protiv ovakve teme, ujedno i onaj koji mene sprečava da postujem na Muzici (a muziku slušam 24/7, skupljam und uživam u njoj). Mogao bih i ja da otvorim topić na Kulinarstvu, u kome vatreno branim iznutrice, obrazlažući u kilometarskim postovima zašto sam u pravu, nasuprot onim koji nisu.
bilo bi mi zadovoljstvo da sluzim kafu i kiselu okupljenima na topiku o iznutricama :)pratila sam topik u pocetku i bilo je lepo videti momka koji sa toliko istrajnosti brani svoje stavove i po tome se uopste ne razlikuje od vas koji branite one druge (stavove) kao i svoj stav da je topik za deponiju.ima mnogo besmislenijih topika ili onih koji me ne interesuju pa na njih ne idem. O tenkovima i plinskim motorima ne znam nista ali mi to ne daje za pravo da trazim da se ti topici zaklucaju/deponuju/brisu...
Link to comment
Upravo si naveo odličan razlog protiv ovakve teme...
To vazi generalno ("pricati o muzici je kao plesati o arhitekturi"). Smisao ptf Muzika je da se sazna sta se slusa, koja ploca je izasla, ko je umro od rockera, copy & paste tekstova pesama za karaokiste, i kad je koji koncert. Sve ostalo je sviranje onoj stvari...
Link to comment
pratila sam topik u pocetku...
Uz svo postovanje, zanimanje tebe i slicnog generalno neMuzickog drustva, i jeste glavni razlog zasto sam uvek mislio da je ovaj topik, kao i "priznanja", za odseljenje s ove adrese. Covek ne moze da vas cuje i vidi na Muzici dok se ne uluci prilika da se napise kako su Srebrna Krila u stvari cool... odjednom, ispadaju iz ragastova. Edited by Indy
Link to comment
Uz svo postovanje, zanimanje tebe i slicnog generalno neMuzickog drustva, i jeste glavni razlog zasto sam uvek mislio da je ovaj topik, kao i "priznanja", za odseljenje s ove adrese. Covek ne moze da vas cuje i vidi na Muzici dok se ne uluci prilika da se napise kako su Srebrna Krila u stvari cool... odjednom, ispadaju iz ragastova.
hvala na postovanju - o mom muzickom ukusu govore moji postovi ili mozda bi trebalo da dam moj iPod na preslusavanje pa da onda mozda dobijem ili ne dobijem clansku kartu za ulazak na Muziku <_< Edited by msmodesty
Link to comment
Upravo si naveo odličan razlog protiv ovakve teme, ujedno i onaj koji mene sprečava da postujem na Muzici (a muziku slušam 24/7, skupljam und uživam u njoj). Mogao bih i ja da otvorim topić™ na Kulinarstvu, u kome vatreno branim iznutrice, obrazlažući u kilometarskim postovima zašto sam u pravu, nasuprot onim koji nisu.
Naravno da argumentima ovde nikada nije bilo mesta, tacnije, svaki argument u umetnosti sadrzi svoj kontraargument. Cim ja kazem da se meni nesto svidja i to obrazlozim, javice se onaj kome se to ne svidja i to ce obrazloziti apsolutno istim argumentima. To je cista relativizacija. Zato mi je u raspravi potrebno da se uhvatim za odredjene aksiome koje i ja i sagovornik smatramo istinitim, pa da, polazeci od njih, dalje vidimo sta se u njih uklapa. Ali, kudravi gaucos je te aksiome odbio da iznese, nego se drzao svoje teorije kao aksioma. To onemogucava svaku raspravu. Bad Music for Bad People je, kao i vise puta u istoriji, na pola rasprave koju je stvarno dobro i uljudno poceo, jednostavno pukao i nacinio internetski ekvivalent mesta gde je u kafanskoj tuci, kad je vec pomenuh, umesto argumenta da je to-i-to bolje od toga-i-toga, zgrabio pikslu i resio se na obracun. Covek ima kratak fitilj u internet diskusijama i ja to razumem. Niposto ne odobravam, ali razumem - ja cesto tako planem u stvarnom zivotu, pa posle ti objasnjavaj da si mozda malo preterao...Elem, razmena misljenja je odlicna stvar. Konfrontacija misljenja, sa ciljem da sagovornik ili prihvati tvoje ili bude ubijen - to je gadna rabota u kojoj ne bih nikad ucestvovao ako nisam primoran. A ovaj topik se, zaslugom mnogih, pretvorio upravo u to. Edited by zzzzz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...