Jump to content
IGNORED

Vrhunci domaceg rokenrola u raljama realnosti


Kudravi Gaucos

Recommended Posts

vrati se u osnovnu skolu, nauci srpski, pa da razgovaramo. za ikakvu pricu o rokenrolu malo da porastes, malo cujes muziku (osim tih par ska bendova koje si JEDINO pomenuo pre nekoliko stranica), malo mucnes kudravom glavom i javis se sa nekim stavom koji nije prepisan (cu prepisan - krajnje lose naucen napamet!!) iz 'udzbenika'/magazina koje si naucio naizust.inace, nasmejao si me do suza, alal vera! to se odavno nije dogodilo. :wub::blush:

Edited by bad music for bad people
Link to comment
Ali kakve bendove... Onda se okupi pedesetak seljacica u malom klubu demije, pa jedni druge tapsete po ramenu kako ste pametni i urbani.
budi jedan od 50 seljacica pa pricaj o necemu
Link to comment
vrati se u osnovnu skolu, nauci srpski, pa da razgovaramo. za ikakvu pricu o rokenrolu malo da porastes, malo cujes muziku (osim tih par ska bendova koje si JEDINO pomenuo pre nekoliko stranica), malo mucnes kudravom glavom i javis se sa nekim stavom koji nije prepisan (cu prepisan - krajnje lose naucen napamet!!) iz 'udzbenika'/magazina koje si naucio naizust.inace, nasmejao si me do suza, alal vera! to se odavno nije dogodilo. :wub::blush:
Opet pitam - sta je problem sa mojim srpskim?Moji stavovi su iskljucivo moji. Ne znam ko ovde pominje fanzine i casopise i ide kod drugih da mu pozajme misljenje...
budi jedan od 50 seljacica pa pricaj o necemu
Zasto?
Link to comment
Opet pitam - sta je problem sa mojim srpskim?Moji stavovi su iskljucivo moji. Ne znam ko ovde pominje fanzine i casopise i ide kod drugih da mu pozajme misljenje...
to sto si beGao sa casova istog, jbt. jel treba da ti se crta?haha, ja pomenuh mrr, a ti odmah udari mnozinu. dojajno. monolit od argumenta, inace.
Link to comment
Kad bi ovaj potforum imao moderatora, apelovao bih da se ovo djubre od topika odstrani. Ovako, sve skupa sa "priznanjima", eto nama jos jedne deponije...
zao mi je sto tako mislis, ali ostajem pri tome da se ne odstranjuje topik, bez obzira na stepen "djubreta". svako stoji iza svojih reci, a one ostaju kao milestones, je l', i kad su budalastine i kad nisu.pa cak i uvrede.ko misli da je previse licno, tu je report.ovako, samo javno upozorenje da prekinete sa guzama, primanjem i davanjem. Edited by luba
Link to comment

taman zivnuo pdf, a vi bi vec da cenzurisete.obecavam da cu da prestanem sa vredjanjem (?!) cim gaucos konacno gukne 'sta je dobro sta nam treba'.

Link to comment
taman zivnuo pdf, a vi bi vec da cenzurisete.obecavam da cu da prestanem sa vredjanjem (?!) cim gaucos konacno gukne 'sta je dobro sta nam treba'.
jesam li nesto cenzurisala? nisam.jesam li nesto brisala? nisam.dakle, samo napred, hocu zivost, necu pc, ali da odgovara mojoj umetnickoj dusi :D
Link to comment
jesam li nesto cenzurisala? nisam.jesam li nesto brisala? nisam.dakle, samo napred, hocu zivost, necu pc, ali da odgovara mojoj umetnickoj dusi :D
nene, sefice, ja ovo samo preventivno.
Link to comment
to sto si beGao sa casova istog, jbt. jel treba da ti se crta?
Moj srpski je za tebe misaona imenica. Meni je jasno da ti se reci duze od tri sloga cine kao nepravilne, ali to nije mana niti srpskog, niti mene. Krenuo si da se sprdas sa tacno napisanom recju, pa si nakon gugla shvatio da si magarac. Jel` tako? I, da, treba da mi se crta - nacrtaj ako umes, a ako ne umes - jednostavno cuti.
taman zivnuo pdf, a vi bi vec da cenzurisete.obecavam da cu da prestanem sa vredjanjem (?!) cim gaucos konacno gukne 'sta je dobro sta nam treba'.
Nije nista zivnulo. Bilo je zivo dok su se na drugoj strani javljali ljudi sa IQom > 50. Uopste nije bitno koju stranu su zastupali. Sada je ovo samo poligon za odbranu licnih prijatelja nemustim jezikom. Kad smo kod jezickih vragolija, sta ti znaci "(!?)" na mestu na kome si ga napisao? Da li time pokusavas reci da nikakvog vredjanja nije ni bilo, ili jednostavno ne razumes gde se takav znak koristi?A za sada smo jos kilometrima od pitanja "sta je dobro, sta nam treba". Da bi uopste dosli u situaciju da se to pitamo, moracemo posahranjivati tebe i tvoje drugare. Pa kad kolektivno obavimo nuzdu na vasim grobovima, ono sto je dobro ce se pojaviti samo od sebe.
Link to comment
kudravi, Indy je 101% u pravu. ti si retard. ni na jedno pitanje ne odgovaras, ali prdis kao maksim po diviziji raznorazne budalastine. da, sada cu da te napusim, i, da, nimalo nisam srecan zbog toga. ......................................................................................................................................................................................................................na kraju - rokenrol ovde ne moze da ocekuje nista bolje dok je takve boranije poput tebe. ti si sebi dovoljan. zapravo - VI. drvite vase kite, serite po cemu stignete. posle vas - potop. potopim vas sve. odjednom. p.s. nemoj da mi neko cenzurise ovo cool.gif
Hej, čoveče, hvala ti za ovaj post. Svaka čast. Bilo je krajnje vreme Edited by Ulis
Link to comment

Ti si mi delovao kao pristojan covek, pa se pitam da li bi i ti da si imao nerava i strpljenja koristio onakav recnik.Dalje, zanima me da li vidis problem u tome sto se slazes sa jedinim postom koji ne sadrzi apsolutno ni jedan argument? I ranije su ljudi izrazavali neslaganje, ali nikada ovako priglupo, nisko i neargumentovano. Da li ti se svidela kvazi agresivnost? Nervira te samo postojanje ovakvog topika, pa vidis priliku da se zakljuca?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...