Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2015/16


Recommended Posts

Iako sam pobedio (verujte mi :) )glasao bih za rešenje koje zahteva manje cimanja onog ko računa..

+1

Edited by San Epifanio
Link to comment
  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    110

  • ubibobi

    64

  • Pokojni Ruxin

    57

  • *edited by mod

    53

Tolu treba podrzati iz prostog razloga jer se zbog dosadnog excela ne odrice samo eventualne pobede,vec i grupe u kojoj je sa Mocom  :lolol:

 

Da! I ne samo to, nego neki od vas srecnika ima priliku da dobije Mocu! To su dve osigurane pobede u grupi.

 

Ali sad sve to nema veze, mislim da sam pronasla resenje, sad jos samo da se ispostavi da radi. 

Link to comment

Koristili smo oba ranije i oba su nas zezala na pola sezone.

 

Nema veze, resila sam problem s grupama, namestene su kako treba, pa cu da vam ostavljam screen shotove grupa i rezultata. Mislim da cu stici veceras da postavim rezultate prvog kola, kao i parove narednih, jer to nije isto iskombinovano kao sto bi bilo prvobitno i ne moze da se menja.

Link to comment

I tako, namestim grupe, krenem da unosim rezultate, kad ono... ne mogu da se ukucaju poeni, nego mora da se pritiska znak + za svaki poen, znaci oko 150 puta po mecu.  :lolol:  :isuse:  Naravno da sam odustala od toga i prebacila se na stari dobri haxball, pa dokle bude radio... A i lakse je bez screen shot-ova.

 

Ovde je liga i rezultati prvog kola: http://www.haxball.gr/group/view/18587

 

Edit: Tek sad vidim da nije prihvatilo poslednji broj u imenu lige, a ne moze da se promeni. :isuse: Nije ni bitno.

Edited by Tolaa
Link to comment

Na tvom mestu bih sacekao sastave vcrs, posebno kad je Maicon u pitanju...

 

Andre Silva (ankle) is not expected to return until the tail end of 2015 for Porto, while Maicon (thigh) could be back in November, ruling both out of Tuesday's Group G clash with Maccabi Tel Aviv.

 

Link to comment

Jebo -2, bar se u CL fantaziju moze kombinovati bez mnogo glavobolje...

 

Pa obizrom da sam vec na -2 Maicon out Maxi in ce biti -4. Al sta da se radi, ioanko igram sa favorizovanim Sokolivcem koji je imao 20+ bodova u prvom kolu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...