Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2015/16


Recommended Posts

Izvrsio izmene, nego kako da saznam koga je cenjeni protivnik selektirao?

 

Ne moze to, mislim do kraja kola, sto je i logicno, kad mogu da se menjaju igraci u toku kola, da ne mozes da prepisujes. Tako je bar bilo pre, sad ko zna.

 

Jedino da pitas protivnika, a on bude dobar pa ti kaze.

Link to comment
  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    110

  • ubibobi

    64

  • Pokojni Ruxin

    57

  • *edited by mod

    53

Meni izlaze neke Disco Zvery. Ali sam izmene uredno odradio jos sinoc ok 01

Pa to ladno nasa interna liga :D

Meni izlazi KK liga.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Sredili su sajt slepci

Ja to ne videh. Drustvo smorio sam se ko' pas,pokusavao milion puta i nista,niti video moj tim,niti bilo ciji,niti bilo kakvu tabelu i poene.Rekoste da moze da se zameni igrac sa klupe pre vecerasnjih meceva pa sam hteo Feghoulia da ubacim umesto Danija ali... :isuse: Probacu jos neko vreme ali mislim da to nece ici,sajt je vrlo neozbiljan pa cu ako se nista ne promeni za ubuduce pristupiti na rekreativnom nivou jbg. Ne znaci da tu i tamo necu pogledati ako budem imao sta,ali ne mogu sebi priustiti toliko izgubljenog vremena da bih samo usao na lose uradjen sajt,i to u nemogucnosti da odradim potrebnu izmenu. Neka mi neka dobra dusa javi koliko imam poena,kako stojimo i tako to,a ja cu jos koji put probati do veceras da se prikljucim

Link to comment

Hm, jel si siguran da ne grešiš negde? Sad nam izgleda radi sajt svima osim tebi, jbm li ga...

 

68 poena imaš, drugi najbolji skor juče. Inače ne bi mogao da ubaciš Feghoulia pošto je već igrao, pretera ga i ti sad. :)

Link to comment

Ne moze to, mislim do kraja kola, sto je i logicno, kad mogu da se menjaju igraci u toku kola, da ne mozes da prepisujes. Tako je bar bilo pre, sad ko zna.

 

Jedino da pitas protivnika, a on bude dobar pa ti kaze.

Sto posto smo mogli da vidimo protivnicki tim cim pocne prva utakmica, a eventualne promene kad pocne prva utakmica drugog dana.
Link to comment

Hvala na obavestenju :) provericu dal' je do mene jbg.Ne znam kako ,ali ja te juce razumeo da mogu rezervni da se menjaju pre pocetka tekmi kao i kapiteni :D Ako mi proradi sajt procitacu pravila

Link to comment

Hvala na obavestenju :) provericu dal' je do mene jbg.Ne znam kako ,ali ja te juce razumeo da mogu rezervni da se menjaju pre pocetka tekmi kao i kapiteni :D Ako mi proradi sajt procitacu pravila

Mogu da se ubace sa klupe samo oni koji još uvek nisu igrali, bilo bi malo previše u suprotnom. :)

 

Šta znam, probaj drugi browser ili preko fona...

Edited by Ruxin
Link to comment

Mogu da se ubace sa klupe samo oni koji još uvek nisu igrali, bilo bi malo previše u suprotnom. :)

 

Šta znam, probaj drugi browser ili preko fona...

Pa bilo bi previse :D Zato sam i popizdeo sto mi je Feghulara ostao na klupi,elem pronasao sam put do sajta :fantom: ,bem li ga sta je bilo,ne ponovilo se.Htedoh da te pitam za uslove menjanja kapitena,ali sad imam pristup pa cu procitati  <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...