Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    110

  • ubibobi

    64

  • Pokojni Ruxin

    57

  • *edited by mod

    53

Imaću pristojan skor, ali i dalje boli smoling na klupi i to što su mi, dok sam išao na suki/lewa kombo, budget midovi bili lestienne i feghouli. :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Nadao sam da se da ću ispasti pametan sa grizman+5 vs ronaldo, ali teško će to da ide.

U svakom slučaju bi verovatno bilo tu negde oko 90 da nisam kiksirao sa smolingom. Seme?

Edited by Ruxin
Link to comment

78 nije lose za prvo kolo :)

 

Pružam ruku.

 

Kod mene pogrešan izbor golmana, ostade šestica Valensije na klupi. Ali je zato Abdenur zamenjen u 59` da se ne sekiram.

Link to comment

83, zadovoljna, samo nekoliko poena zaostatka za vodecim u ligi, jedan nije igrao, pobedjen Moca, to je najbitnije.

 

 

Tolo, izvini ako sam preskocio ali hoce biti opet grupe unete na onaj sajt kao prethodnih godina ili da bukmarkujemo 5. stranu ove teme? 

 

Necu ih unositi na sajt, zato sto svake godine moram da trazim novi, i onda svaki pukne negde na pola sezone... Napravicu za vikend excel fajl, tu cu da unosim rezultate posle svakog kola i da kacim. Mada, provericu kako stoje stvari sa haxball sajtom (blokiran mi je pristup sad na poslu), pa ako deluje kao da valja i ako bude mogla da se napravi liga tamo, onda cemo tako. Prosle sezone nije moglo, tako da se ne nadam mnogo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...