Jump to content
IGNORED

Champppions League Fantasy 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    110

  • ubibobi

    64

  • Pokojni Ruxin

    57

  • *edited by mod

    53

Da se nisam zajebao za golmana , jednog stopera i da Doumbija nije promasio penal, stvarno sam mogao do Sonija -_-

 

Ladno istina, prvi overal ima 109 poena. Zajebao Atletiko tj Oblak (koga nije), glupi Galatasaraj sam sebi davao golove, i Doumbija promasio penal.

 

I Kristijano nije bas morao da da gol pri kraju utakmice. Nego Tolo ko je taj amater sto je vodeci u ovoj ligi  :s_dj:

Edited by OmarKuk
Link to comment

Ako ti je lakše, imaš ovako nešto pa možeš da nam postavljaš screenshotove s tabelama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mds.vbtm 

 

Redovno koristim za neke kućne turnire i lepo služi.

 

EDIT: VIdim da ne radi link ka app-u. Elem, ovako se zove  Best Tournament Manager, MDS Game Zone 

 

Hvala, procackacu ovo kad budem imala vremena, da vidim da li odgovara za ovaj nas format. :) U svakom slucaju, do kraja vikenda cemo imati nesto.

 

 Nego Tolo ko je taj amater sto je vodeci u ovoj ligi  :s_dj:

 

Nisam rekla da si amater u igranju, nego amater u dzinksovanju. I to se ispostavilo kao tacno, da nisi napisao onaj post gde si se nadao sta ce sve da bude, nego da si napisao najgoru mogucu varijantu i bio 100% uveren u nju, uzeo bi Soni.  :fantom:  Naucices PPP fantazi jezik do kraja sezone.

Link to comment

Ako su zavrsili sa obracunavanjem, po ovom skoru, Kanzase budi slobodan i cestitaj mi :fantom:

cestitke! Odneo si bodove sa vruceg gostovanja :fantom: 

Link to comment

Sta je bre ovo skinuli mi 3 poena i to Suarezu koji je imao gol i asistenciju, Tola (e) lopove :P I otkud sad ovim orasima odjednom 89 poena  :fantom:  Toga nije bilo u cetvrtak :dry:

Edited by OmarKuk
Link to comment
  • 3 weeks later...

Imam jedan problem i bilo bi lepo kad bi se sto vise vas sto pre izjasnilo. Gylfi mi je predlozio ovaj neki app za turnire, ali posto nisam na Androidu, morala sam da nadjem neki drugi. Napravila turnir i sve, ali mi ne dozvoljava da poslozim timove po grupama ovako kako sam zrebala, nego je poslozio po svom random principu.

 

Referendumsko pitanje je: da li da koristim aplikaciju sa tim promenjenim grupama?

 

Ili da sama odlucim kako hocu, da se ne bi glasalo po principu "u ovoj varijanti sam izgubio, mozda u drugoj nisam"...?

Link to comment

Ako se izglasa NE, tj. vodjenje u excelu, onda cu iz liste srecnih NE glasaca da izaberem jednog koji ce da vodi sve umesto mene. Jbg, oduzima vreme, dosadno je i jedva stizem i ovako.

Link to comment

Pretpostavljam da 50% njih ne bi imalo nista protiv prve opcije ,dok druga polovina nece zeleti da se kocka tesko izvojevanim pobedama (sem Totija koji dobija u oba slucaja). Ja jesam pobedio, al' s druge strane necu imati nista protiv ni ako dodje do kocke  :lol: (karakterna crta),izgledi su mi oko 70:30 sto i nije tako lose. :) Odluci kako hoces,meni licno je ovo takmicenje neki vid rekreacije izmedju vikenda,ako ti je lakse da se ne smaras sa nekim tabelama,sto's mene tice moze i rulet da se zavrti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...