September 29, 2025Sep 29 On 24. 9. 2025. at 0:33, Lancia said:Drogirao sam se ovom pesmom, kao i sa Il od Les Negresses Vertes.imaju jednu brutalnu na francuskom, dosta liči na ovu i ne mogu nikako da je pronađem.
September 29, 2025Sep 29 11 minutes ago, Sandens said:evo je:Da, nije bilo nesto puno pesama na francuskom, ali sve su imale poseban smek.
September 29, 2025Sep 29 uvek kad čujem neku od tih pesama setim se manuove izjave kako najbolji noćni život nije u parizu nego u bilbau.
September 29, 2025Sep 29 23 minutes ago, Klara said:Da nikad više nisi otišao sa foruma, jes' čuo.Jos nisi otisla u krpe?¿
September 29, 2025Sep 29 Nisam, uskoro 🌜, listam i čitam:https://mozartcultures.com/en/maus-art-spiegelman/
Create an account or sign in to comment