September 23, 2025Sep 23 On 21. 9. 2025. at 22:57, Radoye said:Drogirao sam se ovom pesmom, kao i sa Il od Les Negresses Vertes.
September 27, 2025Sep 27 1 minute ago, Klara said:Sad znamo odakle Breni "Udri žicu G, zagolicaj mi sve".Jel ti to nesto vezbas ¿
September 29, 2025Sep 29 @Klara ti kao da glumis u 30 Days of Night ako volis vampire, gledaj film, odlican je, uz Dzarmusevog, omiljen. Btw, sad vidim da ce i drugi deo ovog meseca, mmmmmh koje prijatno iznenadjenje.
September 29, 2025Sep 29 Hahahah, a kunem ti se, kačim pesmu i razmišljam: "Sad će Lanča kažiprstom da mi kucka o ručni sat." :DMislim, pesme su fine za noć, nije moranje da se slušaju saaaamo noću.Noću spijem.Ili pravim kolače. :PE, ne volim novije vampire i horor filmove, nisam ozbiljna dok ih gledam...na tu temu mogu matori crno-beli filmovi. Klasični. I rockabilly.
Create an account or sign in to comment