September 10, 2025Sep 10 1 minute ago, Klara said:(kod mene je mračno i sprema se kiša, dragi Lančo <3 )Ja kako sam mracan godinama, samo ovde bih morao da postujem
September 13, 2025Sep 13 Neke teme sa yt su kod mene na telefonu i ovakve:🙆🏻♀️ Edited September 13, 2025Sep 13 by Klara
September 13, 2025Sep 13 @Klara To je zato što koristiš light mode temu na Night Sounds! Oslepet ču. 😑
Create an account or sign in to comment