September 16, 2025Sep 16 6 hours ago, Klara said:Višnja, @barfly sačuvala sam ti pola pijanog gusara. ❤️A ostavila si mi pola štanglica ili pola štanglice? 🌝
September 16, 2025Sep 16 8 hours ago, Klara said:Višnja, @barfly sačuvala sam ti pola pijanog gusara. ❤️Je li ovo slicno?
September 16, 2025Sep 16 Nije mnogo, Kandit je dosta slađi (meni presladak iako ga uzmem nekad) i više se oseti rum, drugačije je teksture.Mislim da je Baninijev u stvari napravljen od mlevenih ostataka njihovog keksa, kako se i pravi domaća verzija (+ skuvani krompir 🙃).Pravila sam, fino je.edit: Štark je imao napolitanke sa rumom koje sam volela, ne viđam ih više. Kao ni Njamb sa kokosom... Edited September 16, 2025Sep 16 by Klara
Create an account or sign in to comment