Jump to content
IGNORED

Igre na sreću i njihovo nameštanje (ovde je, nije, ovde je)


Frank Pembleton

Recommended Posts

Što vreme prolazi sve sam uvereniji da je sve samo greška tog što kuca brojeve. A taj nije neko ko je zaposlen da samo to radi, pa mu je radno vreme 1h nedeljno, već verovatno neko ko je zaposlen na televiziji i kome je ovo samo jedna stavkica u radu.

 

A ko ce imati korist od ovoga je odmah bilo jasno. Onaj što se prvi oglasio da kaže da je u lutriji katastrofalno stanje i da sve treba ispitati. Njemu je ovo leglo samo tako.

Edited by Timmy
Link to comment
  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    28

  • rajka

    28

  • Skyhighatrist

    25

  • JozoMujica

    23

DLS treba da postane PLS?

pa tako nešto je i najavio premijer na presici™

 

edit

Što vreme prolazi sve sam uvereniji da je sve samo greška tog što kuca brojeve. A taj nije neko ko je zaposlen da samo to radi, pa mu je radno vreme 1h nedeljno, već verovatno neko ko je zaposlen na televiziji i kome je ovo samo jedna stavkica u radu.

 

nidje veze s vezom Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

odnosi se samo na drugu rečenicu. televizija radi samo produkciju i emitovanje, softver i operater(i) su lutrijini

Link to comment

Pojasni ako znaš. Ja samo logički pretpostavljam.

 

Pa posto broj koji se pojavi na ekranu automatski generise izvestaj koliko u tom trenutku ima trojki, cetvorki, petica, sestica...verovatno to unosi neko ko ima direktan pristup Lutrijinom softveru, a to je skoro sigurno neko iz Lutrije, a ne sa televizije koja prenosi izvlacenje.

 

E, taj iz Lutrije sto ukucava brojeve je pogresio.

Link to comment

E, taj iz Lutrije sto ukucava brojeve je pogresio.

jbg. počeo feragosto™

ljudi su na odmoru, menjaju ih oni kojima to nije primarni posao

:huh:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

greška operatera može biti jedino u slučaju da je ispreturao redosled nameštenih brojeva koje treba da otkuca.

 

druga mogućnost je da je on pogrešio prvi, pa ovi onda nekom mađijom odlučili da baš taj izvuku kao sledeći, što je em teško moguće za tako kratko vreme, em opet upućuje na nameštaljku.

Edited by Malvo
Link to comment

ali koja je po tebi uopste logika da operateru daju unapred brojeve? tako imas potencijalnu slabu kariku, a nikakv upside.

 

da je tehnički nemoguće izvesti naizgled potpuno čistu nameštaljku, pa se pribegava krajnjem bezobrazluku? ne kažem da je tako, samo posmatram situaciju iz ugla po kome je u pitanju greška operatera. on je mogao da pogreši kod prvog broja, štaviše u tom momentu izgledalo je sasvim verovatno da je baš to u pitanju, ali nakon toga izađe upravo 21/27...

Edited by Malvo
Link to comment

ali koja je po tebi uopste logika da operateru daju unapred brojeve? tako imas potencijalnu slabu kariku, a nikakv upside.

Zato sto se radi o imbecilima.

Link to comment

"Ako će im stimulans da nižu pobede biti da im Aleksandra Gudelj kuva, ja ću doći sa šerpama i loncima na “Marakanu” i kuvati im.Svima, počev od Terzića (Zvezdana Terzića, prim.aut), do igrača.Pozvaću i svoje koleginice da se priključe akciji.Improvizovaćemo neku kuhinju na “Marakani”, donećemo šporet – rekla je Aleksandra i nastavila:

 

– Neće mi biti problem čak i da im perem dresove na ruke, samo da Zvezda uđe u klalifikacije za Ligu šampiona, a ne da samo igramo ovu našu beton ligu – navela je Gudeljova"

 

:wub:

Да, да им кува, сигурно на то мисле :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...