Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Који шупкови, Милан им продао онолике титуле а ови ни куп да им дају.

Link to comment

Večeras drugi čevrtfinalni par playoffa za ulazak u Serie A: Bari - Novara.

Pobednik ovog para ide na Pescaru u polufinalu.

 

Sinoć je Spezia pobedila Cesenu i u polufinalu ide na Trapani.

Link to comment

Kakav je Bari bio ove sezone i kakve su mu sanse za ulazak u Seriju A? Ubedljivo su najveci klub u plej - ofu i voleo bih da udju.

Link to comment

Imali su dva dobra perioda, u oktobru/novembru i martu/aprilu, kada su pokupili dosta bodova, ali su znali i da uprskaju, npr. u zadnjih 5 kola su uzeli samo 5 bodova.

 

I ja bih najviše voleo da oni uđu, prvenstveno zbog navijača.

 

Inače, njih je prošle godine kupio konzorcijum predvođen Paparestom, sudijom koji ne sudi od Calciopoli-a :)

 

Drugi klub u playoff-u sa interesantnim vlasništvom je Spezia - njima je vlasnik Gabriele Volpi, koji je vlasnik i NK Rijeka i vaterpolo kluba Pro Recco.

Link to comment

Sinisa-Pils-Lajt-Najbolje potpisao za Torino, zamenice Venturu za kojeg se govorka da ce zamieniti Kontea posle EP.

 

Meanwhile, Milan i dalje ne zna gde udara, Broki vrv ne ostaje, a mislim da nece ni biti nekih konkretnih poteza pre prodaje kluba.

Link to comment

Чујем да је Гатузо постао нелош™ тренер. Силвио, човјече, реагуј!

Link to comment

Ne cudi me, igrao je zadnjeg veznog. :) Svi najbolji treneri danasnjice igrali su tu poziciju: i Anceloti, i Gvardiola, i Simeone. (Za Murinja vec ne znam sta je igrao.)

Link to comment

Ne cudi me, igrao je zadnjeg veznog. :) Svi najbolji treneri danasnjice igrali su tu poziciju: i Anceloti, i Gvardiola, i Simeone. (Za Murinja vec ne znam sta je igrao.)

To vise govori o stanju danasnjeg fudbala nego o njima. Game changeri i nabijaci komplexa - SAF i Krojf, su bili golgeteri. Sve posle je samo imitacija i idolopoklonstvo :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...