Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

Orasi, mislim da vam dolazi Skrtel

Ako cemo vec over the hill veterana na free onda je Mexes mnogo simpaticnija opcija. Mada nam bilo sta na stoperu radi radnju, trenutno nemamo gotovo nista, tako dab bio ok i s njim.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Nikad se s njim ne zna, kao i sa Zemanom, ali ako upali, bice jako zabavno. U svakom slucaju, Lazio mi automatski postaje jedna od najzanimljivijih ekipa 

Link to comment

Ma svakako ce igrati zanimljiv fudbal, samo sto Bielsa nije poznat kao Mesija koji cupa ekipe iz dubioze. A Lazio je u teskom neredu u svakom pogledu i pre im treba neko ranierijevsko cudo. I bice zanimljivo sta covek koji ume da poslozi napad moze sa Candrevom, Andersonom i Keitom, stagniraju vec nekoliko sezona.

 

Skoro se pricalo da ce ZZ opet u Pescaru, kad ga pomenu, bilo bi lepo :)

 

Mi otkupili Shaarawyja u minut do 12, falabobu.

Link to comment

Pa dobro, predugo igraju ruzan fudbal, kapiram da malo atraktivnosti ligi nece da skodi. I onako je sns rube zajednicki neprijatelj #1, ovi su i dalje u drugom planu :D

Link to comment

Izjalovilo se Interu oko Berardija, ostaje jos godinu u Sassuolu pa prelazi u djubre. Fak, jedan mi je od simpaticnijih igraca uopste u ligi :(

Link to comment

Kakvo remek delo Radje sinoc, Iguain reseta na Copa America, Laveci sjajno igra ponovo al gledace ga Kinezi. Kako bi mu legla jos jedna sezona u Napoliju sad sa Iguainom.

Link to comment

Sad baš hteo da napišem, dakle Gianluca Lapadula je došao u Milan.

Cena je 9 miliona, ugovor na 5 godina.

 

Najbolji strelac Serie B prošle godine, juče je izgledalo da je jedina dilema da li će u Genou ili Napoli, ali eto uleteo Milan.

Link to comment

Meni ce iz ove sezone ostati u pamcenju pre svega ponisten gol Chievu zbog kontrafaula, na 1-0 za magarce. Totalni wtf.

Da sam znao da ce se dici iz groba ne bih se smejao :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...