Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

Napoli duboko na svojoj polovini, Sari dosao po bod uzdajuci se da moze sevnuti kontra ili duga lopta. Posle jedne duge lopte je Iguain fenomenalnim prijemom izbacio oba stopera ali je Sheshni sacuvao gol.

 

Roma nema resenje.

 

Orsato castio sa 2 kartona Kulibalija za faul na Radji i u nastavku akcije u "prednosti" Gulama za faul na Salahu. Ne secam se da sam skoro video takvu situaciju :D

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Radja :Hail:

 

Ali cela akcija i obilazenje oko 16m da bi lopta napokon stigla do Totija koji bocom obavlja pola posla.

 

 

edit: 2 boda prednosti za Napoli i 3 kola do kraja.

Roma ide Djenovi i Milanu, a ceka Kijevo, dok Napoli ceka Atalantu i Frosinone a ide Torinu.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Lep gol i zasluzena pobeda. A nekako mi je mirisalo na nulu od pocetka. Otvoreno je za drugo mesto do kraja, ali mislim da je Napoli ipak u maloj prednosti. Bice problematicno u LS sa ovakvom igrom i jednima i drugima. Napoli ako bude treci cini mi se teze nego Roma bi izborio LS, cak i u konkurenciji kakva ce biti ( Herta/BMG, Lion/Monako, Viljareal, Porto, Arsenal/MUTD... ). Juve ostaje jedini top tim u ovoj ligi, nekako slicna prica i kvalitet ko u Francuskoj, s tim da ocekujem dosta vise u LS od Juvea sledece sezone ako nastave ovako da igraju. Ovakvi Roma i Napoli mozda mogu nekako da prodju grupnu fazu i to kao uspeh.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Čelnici Milana Silvio Berluskoni i Adrijano Galijani pozvali su Sinišu Mihajlovića da se vrati na klupu roso-nera, ali je on to odbio, tvrdi Gazeta delo Sport.

 

Zingaro gospodin! A Milan ne zna gdje udara...

Link to comment

Кеса, али господин Кеса.

Да су ових пет година форсирали француске, шпанске и италијанске омладинце имали би тим и по... али треба доводити играчке кесе.

Link to comment

Izgleda da je celavi prodao klub Kinezima. Ne znam u kom su oni fazonu, ali da se presveta familija makne, sa njima nek odleprsa i kondor, i da se vrate neke legende u klub, tipa Barezi, Maldini and co, i mozda se sve ponovo vrati na stazu stare slave. Mozda.

Link to comment

Crotone, koga vodi bivsi igrac Hajduka Ivan Juric, je osigurao promociju u Serie A, po prvi put u istoriji.

Uz njih je Cagliari gotovo siguran drugi tim koji ce uciniti isto, a treci ce morati kroz play-off.

Link to comment

I Hrvat je prvi strijelac kluba mozda i lige. Budimir ili tako nekako.

 

Dobar posao je napravio Juric.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Budimir je na pozajmici iz St. Paulia, gde je prodat iz Lokomotive, nakon sto je dao tri gola na utakmici protiv dinama kad su ga gledali skauti.

Preokrenuo je to dinamo posle na 3:4 (iz 1 u 2 & 7+).

Link to comment

Dobro je da je Milan oterao Mihajlovica. Moglo je da im se desi da izgube od zadnjeg, pa od predzadnjeg tima na tabeli. Oh wait :lolol: ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...