Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Sharavi daje gol, posle finog prijema lopte grudima u skoku, i gestikulira da se nece radovati i dobija fin aplauz od celog stadiona.

Par minuta kasnije Toti ulazi i u igru i 1 jak stending ovejsn™ ponovo od celog stadiona.

Kapiram da je navijacima Milana muka od svog kluba i da ih odavno boli patka, ali i u takvim okolnostima prija usima i ocima aplauz princu Rima.

Link to comment

Jes da nema nikakve veze sa time, al meni je Milan uvek bio sasvim kul klub. Pored Fiorentine jedini od vecih za koji mogu da navijam u nekoj tekmi.

 

Super kraj sezone, 17 tekmi bez poraza, od toga 14 pobeda. Najbolji napad lige i super lep i direktan fudbal. Svaka cast Spallettari :)

Da je bilo malo srece barem bi Napoli kiksirao jos jednom, al sta sad, ne mogu da budem nezadovoljan sa polednjih mesec dana kada se Totti vratio.

Ako ne useremo na leto prodajama Radje i Pjanica ovo moze da bude najbolji tim Rome u poslednjih desetak godina.

Link to comment

A Napoli uspeo da osvoji drugo mesto, Iguain srebrna kopacka Evrope iza Suareza a ispred Ronalda i Ibre ciji je koeficijent lige manji. Ocekujem lepu evropsku kampanju ali i nesto slabiju domacu sezonu (kao i obicno kad igraju LS), kao i plasman Rome kroz kvalifikacije. Naravno i nazalost samo Juve moze a i verovatno ce da uradi nesto ozbiljnije u LS.

Link to comment

Sad, zavisi sta smatras pod ozbiljnim rezultatom u CL. Meni je neko 1/4 i vise nego pristojan rezultat, a uz malo srece i Roma i Napoli mogu dotle, vise je gotovo nemoguce. U svakom slucaju obe ekipe deluju mnogo bolje nego pre godinu dana.

Higuainov gol za rusenje rekorda je bio spektakularan.

Link to comment

Bio sam na utakmici, uzivo je izgledalo nevjerovatno, kad je isla lopta prema njemu pomislio sam da ce upravo to da uradi, s tim sto mi se nije odmah ucinilo da lopta ide u gol. 

 

Strasan igrac, uvijek bio, sad ima i mjesto medju legendama Serie A. Nije, naravno, najbolji spic koji je ikad igrao u Italiji, ali sa ovih 36 golova obezbjedio je sebi legendu. 

 

Inace, 3 ipo sata prije utakmice sam dosao kod stadiona, vec je bila velika guza. Unutra stvarno super atmosfera, bio sam na Curva B [nasuprot najvernijima™ ), ali isto prilicno zivahna tribina, samo tradicionalno daleko manje sklona incidentima, a daleko vise, jeli, navijanju.

 

I posle utakmice jedno 20-30 minuta je vecina ostala na stadionu da pozdravi igrace. 

Uglavnom, za Napoli sezona neuspjesna u smislu jos jednog propustanja da se uzme titula, ali realno fenomenalna sezona koju je jedino pokvario Juve koji je od novembra na ovamo bio jednostavno prejak. 

Link to comment

Sad u LS da naprave korak vise, 2011/12 je bilo ispadanje od osvajaca Celzija u 1/8, a 2013/14 ono nesrecno ispadanje u krugu od 12 bodova u grupi sa Borusijom i Arsenalom. 

Link to comment

U svlacionici Milana opste rasulo. Tako im treba kad su pocerali Mihu...  ^_^

 

 

Inter najgledaniji ove sezone u Serie A. Vjerovatno je dolazilo dosta vjernika koji su gledali Mancinijev fudbal i krstili se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...