Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Koji Kinezi? :D Za sada je to samo Berlusconijeva ludorija, nista vise od predstave.

Ne znam da l je ludorija, navodno se pregovara o prodaji, tokom juna bi trebalo da bude zakljucena.

 

Ibra to rekao? Ovo mu je zadnji jebacki ugovor, najbolje da ce da smanji prohteve. Iraola rekao eto klub koji uzme Ibru ne mora da placa obestecenje pa je logicno da budu izdasni sa platom. Po tom osnovu Utd i Kina mogu da mu pruze u ovom trenutku najbolje uslove... Ne znam pak koliko su siroke ruke milanski Kinezi.

Ne znam ko je rekao, to se piše, kao voli Milan pa bi pristao na to.

Link to comment

Ibra to rekao? Ovo mu je zadnji jebacki ugovor, najbolje da ce da smanji prohteve. Iraola rekao eto klub koji uzme Ibru ne mora da placa obestecenje pa je logicno da budu izdasni sa platom. Po tom osnovu Utd i Kina mogu da mu pruze u ovom trenutku najbolje uslove... Ne znam pak koliko su siroke ruke milanski Kinezi.

Raiola
Link to comment

Trapani preslišao Speziu i u drugoj utakmici.

Plasirali su se u finale, gde će najverovatnije igrati protiv Pescare, koja je u prvom meču pobedila Novaru u gostima 2:0.

 

Možda ćemo sledeće godine opet imati debitanta u Serie A :)

Link to comment

Takođe.

Pored činjenice da je tamo igrao Baka Slišković, a kasnije Ante Vukušić, simpatični su mi još od Zemanove sezone, kad je trio Verratti-Insigne-Immobile žario i palio.

Dali su tad 90 golova u ligi u kojoj najefikasniji tim obično da 60ak.

Link to comment

Takođe.

Pored činjenice da je tamo igrao Baka Slišković, a kasnije Ante Vukušić, simpatični su mi još od Zemanove sezone, kad je trio Verratti-Insigne-Immobile žario i palio.

Dali su tad 90 golova u ligi u kojoj najefikasniji tim obično da 60ak.

Inace gde je sad Vukusicu Ante sinjski dijamante? Jel napravio nesto posle Hajduka?

Link to comment

Ništa, flop totalni otkad je otišao.

U Pescari je mislim dao samo jedan gol, posle je bio na pozajmicama u CH i Belgiji. Naravno, svaki prelazni rok se spominje povratak u Hajduk, ali to više novinari odrađuju honorar nego što je ikad bila ozbiljna zamisao.

 

Nije on neki igrač, drag mi je zbog gola Anderlechtu, ali najbolje u vezi njegove karijere u Hajduku je prodaja u Pescaru  :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...