Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Mozda, al iskreno, ne vidim gdje Kovacic moze da upadne. On je bio cesto i u Interu rezerva, ima on jos dosta da prodje dok svoj talenat ne pretvori u kvalitet, za to mu je potrebno da igra. Nisam siguran da ce to naci u Realu. Iskreno, bolji bi potez bio da je posao u neki manji klub od Intera.

Link to comment

Zaboravlja se da on ima jedva 21 godinu, a vec je tehnicko i takticki sasvim respektabilan igrac. Pritom je fizicki jako cvrst i dobar trkac.

Ume da nestane na nekoliko kola, al to je valjda i normalno za tako mladog igraca. Jedino sto mi se ne svidja kod njega je sto nije direktna opasnost po protinicki gol, al ako se nauci da bude ili da operise iz dubine dobice Real jos jednog vrhunskog igraca. Dobre pare za Inter u svakom slucaju.

Link to comment

Decko vec sad ima pregled igre i pas kao malo ko u Evropi, da ne govorim da je nenormalno brz i eksplozivan. Jedno deset puta je bolji nego Modric u njegovim godinama. Uvjeren sam da moze napraviti vanserijsku karijeru, osim ako ga Real ne ukanali kovanjem za klupu. Inter je izgubio, uz Icardija, igraca koji je trebao biti stub nekog novog tima i oko kojeg se trebala vrtiti igra narednih 10 godina, a Mateo je izgubio zagarantovanu minutazu sto mu je neophodno u ovim godinama za pravilan razvoj, i u Interu je imao problema sa samopouzdanjem kad ne bi bio standardan u 11, mogu zamisliti sta ce tek biti u Realu. Bas mi je krivo i mislim da je ovo pogresan potez za obe strane.

Link to comment

Kovacic je jako daleko od gotovog igraca, on je i dalje talenat [ogroman] koji ce mozda biti odlican igrac. Ali njemu se jos i ne zna koja mu je pozicija, luta prilicno, zanemaruje defanzivu [tu je, surprisingly, Mazzarri dobro radio s njim, ali rekao bih ne i Mancini]... Ne vidim gdje bi on mogao da nadje prostora u Realu, mislim da nece dobijati previse sansi i da bi ovaj potez mogao da mu unazadi karijeru. Nadam se da grijesim. 

Link to comment

Haha, sastaje se čitavog ljeta. Te inter nudi ranocchiu, te juana jesusa... Sumnjam da će biti ista od toga, uzeće Perišića ili Perottija na kraju

Link to comment

Pocinje. Trebalo bi da bude solidno, nadam se zanimljivije nego prethodnih godina, svakako bi trebalo da bude kvalitetnije s obzirom na to koliko su klubovi trosili. Po prvi put posle nekoliko godina doslo je vise, hm, projerenih igraca nego sto je otislo. Doduse, opet, dobar broj tih su igraci koji u vecim klubovima nisu imali mjesta, ali svejedno. Milan i Inter su [makar u teoriji] znacajno jaci nego prosle godine, s tim sto mi je utisak da je Inter ipak dosta smislenije trosio, i prodavao. 

 

Elem, moja prognoza:

 

1. Roma

2. Juventus

3. Napoli

4. Inter

5. Milan

6. Fiorentina

7. Lazio

8. Torino

 

 

Ovim sam nas vjerovatno osudio na jos jednu rutinsku titulu Juventusa. 

Link to comment

Ne propustas mnogo, dosta duva u odbrani, a napad ne odise kreativnoscu.

Mislim da ce dosta utakmica ovako izgledati, gde ce Roma biti ta koja ce morati da napada.

 

DiMarzio spominje mogucnost transfera Iturbea u Fiorentinu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...