Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

Meni ovo sto je Venger napisao deluje sasvim realno.

 

Cekajte, vi to hocete da kazete da stari stoperi nisu umeli da igraju loptu?

Frank de Bur, Italijani tipa Barezi, kasni Maldini, Nesta, Kanavaro? Pa ja se ne secam da je bilo bas tako. De Bur je za 1 Pepea bio bog fudbala + bolji stoper i daleko bolje je citao igru.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Imali su itekako skil da igraju ovaj fudbal, to je ono sto sto hocu da kazem. Zato mi ne pije vodu teorija da ovi sada imaju veci raspon vestina i da su zato zakrzljali defanzivno. Jedno ne iskljucuje drugo.

Link to comment

Poslednji napadac koji je umeo da zvekne lep gol povremeno je bio Osvaldo. Tu se negde i zavrsavala lista njegovih pozitivnih osobina :dry:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Izgleda da smo™ prodali Kovacica Realu.  :frust: Ne pamtim kad sam ovoliko ispizdio zbog nekog poteza. Indonezanski pilicar je ocigledno rijesio da smjesti Inter u ugodno drustvo mediokriteta Serie A i trajno mu oduzme status velikog kluba. To je to, necu ni pratiti ovu sezonu.

Edited by clever bastard
Link to comment

Pa dobro, Inter u ovu sezonu ulazi sa realno vecim sansama da izadje iz prosjecnosti nego u prethodnih par. Znalo se da se mora napravit neka veca prodaja, u sustini bilo je samo pitanje Icardi ili Kovacic. Inter je potrosio dosta u zadnjih godinu dana, morali su nekog prodat, s obzirom da nema prihoda od CL. 

 

Ali meni se ne svidja transfer u svakom slucaju. Osim finansijskog momenta, a nije neka spektakularna suma za takvog talenta, ne vidim smisao ni za jednu od strana. 

Link to comment

Izgleda da smo™ prodali Kovacica Realu.  :frust: Ne pamtim kad sam ovoliko ispizdio zbog nekog poteza. Indonezanski pilicar je ocigledno rijesio da smjesti Inter u ugodno drustvo mediokriteta Serie A i trajno mu oduzme status velikog kluba. To je to, necu ni pratiti ovu sezonu.

 

Huh, dobro je. Rekoh pre par meseci da cu prestati da gledam fudbal ako Mateo ode u Liverpul.

Link to comment

Uh, ja sad negdje citam da je cifra 35 miliona? Ako je to tacno, realno, to su odlicne pare za Inter. Jes da se gubi vjerovatno najtalentovaniji igrac, al svejedno..

 

Po meni, to je gori potez za samog Kovacica

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...