Jump to content
IGNORED

Serie A 2015/16


crtamOrasi

Recommended Posts

:p

 

elem, dobro pojacanje. Jos vam fali centralni branic™

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    241

  • John Coltrane

    212

  • MiddleClass

    198

  • gervasius twinkleminkleson

    121

Mexes, Juan i Panucci/Burdisso su gurali nekoliko sezona sa Loriom kao cetvrtim. Ne vidim zasto Gyomber ne bi mogao isto. Kao Loria, to mislim  :D

 

Elem.

 

Link to comment

E, mozda nam je i sredina najotanjenija trenutno. DDR - Radja - Pjanic i jedna povreda (pu-pu!) do katastrofe. Jes da imamo Keitu, mrtvog Ucana i Florenzija, na broju je oke, al nema zamene koja ne bi bila osetan pad u kvalitetu. Kako Gerson nece sigurno pre zime, a najverovatnije leta, i kako ce Strootman 99% na novu operaciju deluje da cemo morati da dovedemo nesto. Makar neka pozajmica, pominjao se Cristante.

Link to comment

Na posudbi je, 2,5M€ + 20M€ ako ga odkupe iduce godine.

Kupilinsmo ga za 15M€, nije se naigrao a i kad je igrao nije bio nesto narocito i opet ga zavalismo za najvjerovatnije 22,5M€.

Ovaj danasnji fudbal mi nije jasan.

Link to comment

FK pozjami pa kupi mi je verovatno najodvratniji tim ove godine, bez obzira što imaju par ultra gotivnih igrača. Pola igračkog kadra je na pozajmici uz prvo otkupa.

Link to comment

Kakvu Kucku?!

 

edit: izguglao sam. Ko da im nije dovoljno trenutnih 9 average srednjaka u ekipi, dovode jos jednog.

Edited by goofs
Link to comment

Prije 2 godine mi djelovao stvarno super, jak, ima solidnu tehniku, odlican sut... u medjuvremenu nije nimalo napredovao, nije bio bas ni standardan u Djenovi. Savrsen za Gallianija..

Link to comment

:lolol:

 

Verovatno transfer koji me je najvise ispizdeo. Iako je regularno brainfartovao bio mi je drugi nas omiljeni igrac, ono, ikada. Ne znam zasto.

Sto ga nisu vratili :(

Link to comment

Dobro, ovo je krajnje subjektivno, ne kazem da je drugacije. Mnogo se tadasnji menadzment ogresio o njega, prosto su ga prepustili Milanu.

Jes da je jako rogat karakter i to ga je kostalo mnogo bolje karijere (crvendaci, pesnicenja cim sudija ne gleda i uvek 3 kile viska), al imao je i sjajnih momenata i uvek mu je bilo stalo, to posebno cenim.

Nema sanse da ne bi bio korisniji u rotaciji od nekog slovackog anonimusa. A i dugujemo mu scudetto :)

Link to comment

I ja sam uvek gotivio Mexesa, nadam se da ce imati uspeha (sto manje iskljucenja & tuca) u novom klubu.

Mislim da bi Naingolan mogao da izraste u takvog miljenika, bar meni, po onome sto pokazuje na terenu. Taj neki fajterski duh :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...