Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

@Timmy

 

ma to lepo zvuči, ali ko su tih 6 iz Liverpula i Totenhema, npr? osim Kejna, to su Sterling, Hendo, Čadli i Eriksen (svi po oko 160 poena). super ako će jedan od tih plus neki Janmat da nadoknade Azara i njegove kapitenske poene.

 

uostalom, videćemo kako će to da ispadne. nadam se da se neće ljudi smoriti na pola i bataliti...

Edited by malkin
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Mislim da je najveći problem sa špicevima, njih ima najmanje i ima da se razgrabi sve što valja do 15-og pika.
Pa ti posle nadoknadi kuna sa konorom vikamom.  <_<

Link to comment

Kane, benteke, coutinho, hendo, eriksen, chadli, firmino, sturidge... Svi oni imaju potencijal za 190+, samo je pitanje ko od njih. A nije uklesano u kamenu da ce hazard ponoviti sezonu sa 38 utakmica i onakvim ucinkom. Samo na novi bps gubi par poena

Link to comment

Kane, benteke, coutinho, hendo, eriksen, chadli, firmino, sturidge... Svi oni imaju potencijal za 190+, samo je pitanje ko od njih. A nije uklesano u kamenu da ce hazard ponoviti sezonu sa 38 utakmica i onakvim ucinkom. Samo na novi bps gubi par poena

 

sumnjam da svi imaju potencijal za 190+ (posebno ne Benteke i Staridž zajedno, zar se uopšte očekuje da budu na terenu istovremeno?), ali svejedno to je šbbkbb, gledam prethodnu sezonu jer za nju imamo podatke. istorijski, koliko po sezoni daju top 6 klubovi igrača sa 190+ poena? sumnjam da ih ikad bude više od 7-8. istina je da ne može sve to da se pogodi pre početka sezone, ali jako bih se iznenadio ako svi 190+ igrači ne odu u prvih 10 pikova (ne računajući eventualna septembarska pojačanja). Kejnara je bio baš prilična anomalija.

Link to comment

pa,nista za sada nas ima 13 u ligi,mozda ograniciti broj ucesnika na 16 ili 18.Uglavnom,ako ostaje da i najbolji igraci mogu da se draftuju,Prslinov sistem je cini mi se najposteniji...Pikam ja i ESPN NBA fantazi sa 20 ucesnika,i opet sam vidjao da neko ko draftuje sa 15,16 ili nekog tako mesta dobro prodje.

Link to comment

Ušo. Jos Cvrlle i Tola (ako sam dobro video) i lock :sleep:

 

vidi njega, druge optužuje da su se uplašili a ovamo bi da zaključava čim je upao u ligu :fantom:

Link to comment

Pa da ne guramo bas do 20, da bi ti mogao jos nekog dobrog da dohvatis u drugom krugu, ne moze Hazard sam...

 

Inace zaboravih Zokija, s njim 15, opet fali jedan da zaokruzimo. I 16 bi bila ok cifra, mozda i optimalna.

 

Btw nek obnovi Klasik od prosle sezone ko ga je pravio da ne pravimo novi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...