Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Па и овако ће клање бити ко је бирао боље јефтиније играче јер ако први бира Азара онда фасује 51. и 61. играча на драфту, а 20. на драфту бира 20, 21 и 22. играча. Што се капитенства тиче, дупли Азар је супер, али супер је и да бираш од три солидна играча оног ко игра против Лестера на свом терену. Плус, шта ако се Азар повреди? Док је здрав до јаја, али онда иде распад.

 

pa evo, redosled pikova se sam od sebe popunjava:

 

...

16. Гилфи

17. ducca

18. Prslin

Убацио Гилфија јер се запљунуо да буде на дну, а сви који неће на дно драфта нека се рандомизују™ за слободна места. Edited by Прслин
Link to comment

imam jedan glup predlog, koji sem što je glup zahteva od svih uključenih da mi veruju da sam pošten fantasy igrač (buhahahahaha!!!!)

 

elem....

svi naprave sortirane liste svih igrača koji su u ponudi (može i ova varijanta koja isključuje top igrače).

ja to učitam u softver.

 

na samom draftu algoritam najpre random (buhahahahaha!!!!) poređa timove (1-20)... i onda redom ubacuje u njihove timove prvog igrača sa liste koji zadovoljava sve kriterijume (tim ima dovoljno para, ima mesta po linijama tima, nema već 3 igrača iz tog tima, nije do sada odabran na draftu)... i tako dok ne popuni svima čitave timove.

 

možda čak i sprčimo neki sajt na kojem bi moglo real-time da se prati. valjda bih stigao. :wacko:

 

dobra strana:

- ne morate da budete pristuni na draftu (mada pretpostavljam da je tad najbolje zezanje od cele sezone).

- čitavi timovi bi bili jedinstveni

 

loša strana:

- transferi tokom sezone bi bili nezgodni. morali bi da održavamo listu slobodnih igrača.

- morali bi da sednete i do zakazanog roka spakujete sve dostupne igrače u neku listu koju bi ste okačili ovde na forumu.

 

čudna stana:

- mogli bi onda da se uvedu direktni transferi između timova

:jerry:

Jel shvataš da si predložio lako i jednostavno rešenje? :mad: Dobro, možda za tebe koji bi pravio algoritam™ baš i nije.. O čemu bi onda tupili 20 strana nego o pravilima i rasporedu? O veznom redu Noriča?! Ma ajde molim te :D
Link to comment

@Prslin

 

pa to za povredu važi za bilo kog igrača, ne vidim šta je poenta.

 

fora je da je malo onih koji mogu da naprave 200 poena u sezoni, a kad samo pola lige ima takve, a drugi ne mogu da ih imaju, kapitenstvo tih igrača pravi nefer razliku. zato sam mislio da može da se taj efekat ublaži ako svi možemo da imamo Azara i Aguera... mislim, ajde da se i ostali izjasne, možemo mi ovako da drvimo do početka sezone.

 

dakle, meni se čini da su dve ozbiljne opcije u igri: prva je da bude običan draft kao i do sada, a da ducca i Prslin poslednji biraju. druga je da se podelimo u dve lige od po 9 i onda imamo dva drafta (i dva gej četa) od po npr. 7 rundi (plus septembarski). ko je za koju od te dve opcije?

Link to comment

Jel shvataš da si predložio lako i jednostavno rešenje? :mad: Dobro, možda za tebe koji bi pravio algoritam™ baš i nije.. O čemu bi onda tupili 20 strana nego o pravilima i rasporedu? O veznom redu Noriča?! Ma ajde molim te :D

veći je nedostatak što Moća ne može da nas ugosti u kožnim gaćama u svom gej čet dark rumu.

Link to comment

 

 

.

 

Убацио Гилфија јер се запљунуо да буде на дну, а сви који неће на дно драфта нека се рандомизују™ за слободна места.

Meni 19 srećan broj aj mi završi nešto preko veze :unsure:

Link to comment

Slažem se sa malkinom da bi 2 lige bile kvalitetnije i ujednačenije, ali beš ga, draft je i onako samo usputna zanimacija. Aj da se isprdamo lepo sa tom velikom ligom po onom prslinovom sistemu, biće sigurno zabavno i moća sigurno opet neće pobediti, a to je kad se podvuče crta najbitnije.

 

Zoki pali generator!

Edited by Ruxin
Link to comment

uf, čekaj samo, ovo do sada nije ništa spram muke oko ugovaranja termina drafta za 20 ljudi :fantom:

 

evo ja prvi odma da kažem da ne mogu radnim danima ništa pre 23:30 po tom vašem CET vremenu. ali pošto biram prvi, mogu nekome da kovertiram svoj izbor pa da se priključim malo kasnije, to je svakako izvodljivo.

Link to comment

Malkine, pojma nemas. :fantom:

Svaki od top 6 timova ima od bar 3 ofanzivna igraca koji mogu biti medju najboljima. Dodaj tu najbolje iz ostalih timova i dobre odbrambene i ima vise nego dovoljno da poniste hazarda

Ja ne mogu da igram, rijetko sam na netu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...