Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Ја сам двадесети!

 

Толаа :mad: (ово је да има да квотује опет, пошто јој је то занимљивије него да своју мрачну енергију усмери на пресецање јалових расправа о правилима, броју лига и сличним стварима)

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

znači ovaj Timmi ni ne igra a tu vas potpaljuje, te ovo je poenta drafta te ono je poenta drafta. ajde Timmi, upadni da biraš 20. pa da vidim kako će da ti bude zabavno kad zagudi zima a tebi Mile Jedinak ima najviše poena od svih pikova :fantom:

Link to comment

Udri sve u jednu ligu, evo ja cu dobrovoljno da budem dvadeseti ako se usvoji prslinov model biranja.

 

Nego, dajte broj overall plasmana proslogodisnjeg klasik pobednika.

 

1793 poena, overall 1148928.

Link to comment

Ako ćemo da isključujemo top 10, više smisla ima da se igra bez drafta sa restrikicijama na cene veće od, šta znam, golmani 4.5, odbrana 5, sredina 7, napad 8.

 

Ili da rokamo draft standardno a da ovo bude treći fantazi.  :misko:

Link to comment

Направите ви свој сиротињски драфт на неком другом топику, овде се игра за све паре. :nobles:

Link to comment

pa ja još pre 7 strana predložio draft bez igrača skupljih od 9 miliona, al nemam kome da pričam...

To je uopšte nije loš predlog, takvih ima samo 12 igrača..

 

Već vidim svoj ubojiti dvojac Long - Uloa kako na asistencije Shelvey-a puni protivničke mreže :fantom:

 

Biće ovo najjači fantazi ever.. :Hail:

Link to comment

Jel beše timmi prošle godine bio neutralni član kome je Tola slala spisak učesnika sa rednim brojevima? A nakon toga sam je opalio moj omiljeni random generator :fantom:

Link to comment

To je ono sto sam nocas predlozio,bez Azara,Sanceza,Aguera,Runija

minus 1

Ne preostaje ništa drugo nego da svi glasamo hoćemo sa ili bez 9m igrača Edited by zoki
Link to comment

imam jedan glup predlog, koji sem što je glup zahteva od svih uključenih da mi veruju da sam pošten fantasy igrač (buhahahahaha!!!!)

 

elem....

svi naprave sortirane liste svih igrača koji su u ponudi (može i ova varijanta koja isključuje top igrače).

ja to učitam u softver.

 

na samom draftu algoritam najpre random (buhahahahaha!!!!)  poređa timove (1-20)... i onda redom ubacuje u njihove timove prvog igrača sa liste koji zadovoljava sve kriterijume (tim ima dovoljno para, ima mesta po linijama tima, nema već 3 igrača iz tog tima, nije do sada odabran na draftu)... i tako dok ne popuni svima čitave timove.

 

možda čak i sprčimo neki sajt na kojem bi moglo real-time da se prati. valjda bih stigao. :wacko:

 

dobra strana:

- ne morate da budete pristuni na draftu (mada pretpostavljam da je tad najbolje zezanje od cele sezone).

- čitavi timovi bi bili jedinstveni

 

loša strana:

- transferi tokom sezone bi bili nezgodni. morali bi da održavamo listu slobodnih igrača.

- morali bi da sednete i do zakazanog roka spakujete sve dostupne igrače u neku listu koju bi ste okačili ovde na forumu.

 

čudna stana:

- mogli bi onda da se uvedu direktni transferi između timova
:jerry:

Edited by Svarog
Link to comment

Ne kapiram sto se toliko plasite da ce vas neko razbiti ako bude imao Aguera ili Hazarda... Ali zamislite ne smeju da se biraju sakati Sturidge ili prevara Costa sa svojih 10.5 posto ce ko ih odabere biti u prejebenoj prednosti :lol:  

 

Jedina varijanta ovog predloga (koji svakako ne podrzavam al ajde) je da samo 3-4 heavy hittera budu izuzeta - Aguero, Hazard, Sanchez i recimo Rooney ako ostane jedini Utd-ov spic. Sve ostalo mislim da nema potrebe sklanjati. Takodje ako budu izuzeti neki igraci (ova 4) to znaci da ih ne sme niko birati ni kao slobodne, jednostavno ne postoje za nasu ligu.  

Link to comment

Надам се да капирате да има разлога зашто је 12 играча скупљих од девет милиона. Пажљивом анализом која подразумева бројање играча од 8.5 милиона долази се до закључка да и њих има 12. Ваљда вам је јасно да избацивањем најскупљих играча неки други играчи постају најскупљи и да опет имамо ситуацију да двадесети мора да јури првог, само што уместо да Депајем и Ивановићем јури Агуера мора да стиже Депаја неким Џошуа Кингом и Басонгом.

 

Ако хоћете уједначавање, то се постиже правилним редоследом бирања а не захватима којих се не би постидели ни Црвени Кмери.

Link to comment

A nakon toga sam je opalio  :fantom:

Veljo! zoki! :o

 

Надам се да капирате да има разлога зашто је 12 играча скупљих од девет милиона. Пажљивом анализом која подразумева бројање играча од 8.5 милиона долази се до закључка да и њих има 12. Ваљда вам је јасно да избацивањем најскупљих играча неки други играчи постају најскупљи и да опет имамо ситуацију да двадесети мора да јури првог, само што уместо да Депајем и Ивановићем јури Агуера мора да стиже Депаја неким Џошуа Кингом и Басонгом.

 

Ако хоћете уједначавање, то се постиже правилним редоследом бирања а не захватима којих се не би постидели ни Црвени Кмери.

razlika je u kapitenstvu, ovi preko 9 su igrači kojima možeš da staviš traku svake nedelje i da manje-više ne razmišljaš. ako svako može njih da ima, tu će i kapitenske trake da idu, a klanje će biti oko toga ko je bolje birao jeftinije igrače. samo predlog za razmišljanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...