Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Svi spisak od po 80 igraca redom kojim ih zele i onda ce da ide brzo.

DONE.

Shortlist od 100 komada stavljenih na papir, čeka draftovanje, spremno za precrtavanje.

Dakle, ako ne budemo zaglavili do kasno u noć može i peta runda što se mene tiče.

Edited by cvrlle
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Znaci sad biramo 4 igraca, u septembru jos jednog i u januaru jos jednog?

Treba sto pre podeliti brojeve da bismo znali kad biramo pa u zavisnosti od toga da pravimo spiskove

Link to comment

Neka Tola napravi spisak sa rednim brojevima pa da javi kad pošalje nekom drugom, palim generator i možemo za vikend već da znamo redosled

Link to comment

ne bi bilo lose da se do ponedeljka zna ko ce na kog pika. cisto da se ostavi malo vremena za neku strategiju (ako je moguce osmisliti je, uopste)

Link to comment

Neka Tola napravi spisak sa rednim brojevima pa da javi kad pošalje nekom drugom, palim generator i možemo za vikend već da znamo redosled

Aj neka neko drugi napravi, ja sam na putu i nemam pojma da li cu imati vremena do nedelje kasno uvece.

Link to comment

eto, biće em loše em neregularno.

 

a mogli smo lepo Moću i još jednog (ko god da je bio najgori u klasiku) da stavimo u ligu sa novajlijama, da imamo dve lige sa po 9 timova, 7-8 rundi drafta, timove koji neće imati problema da namaknu vrednost od preko 85 miliona... umesto dve carske draft lige imaćemo jednu, gojaznu a ubogu. baš da vidim koliko timova će da bude  aktivno tamo negde u februaru... jbg, istorijska prilika je propuštena.

Edited by malkin
Link to comment

Nije kasno ni za tu opciju ako procenite da bi bilo bolje,najgore bi bilo da upropastimo sve i da pola timova odustane na pola sezone

 

Dogovorite se sta i kako,da u sredu odradimo draft

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...