Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Prosle godine nismo mogli sa se sakupimo, vise manje i prethodnih je bilo nategnuto, sad pricamo o 20 ljudi. Ograniciti na 14 i cao, ko se zapljunuo - zapljunuo. Ako sam dobro video bese 3 coveka pride su se prijavila? To je onda to. Lock.

Ppp classic igra 100+ ljudi, valjda je za očekivati i da draft vremenom raste. 2 lige po 10 timova bi bile idealne što se tiče kvaliteta, a ako ne dobacimo do te cifre ove godine računam sigurno ćemo sledeće.

 

Plus bi mogli uvek da se smejemo onima iz suprotne lige ("moćina liga seksualnih manjina" recimo?) koliko su sve izgrešili na draftu i koliko ništa ne znaju za razliku od nas.

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

Ok, a cemu sluzi onda druga liga posle januara? Ko ce da se mlati s tim? Meni je ovo ultimativno glupa ideja, cilj je valjda da na startu sezone draftujes kako treba, kakav kurac ponovni draft kad svi vide ko kida a ko je flop ove sezone...

Link to comment

Pa ni ja baš nisam za to presecanje na polovini. Ili da se podelimo random ili vas prvih 10 iz prošle sezone u jednu ligu, mi ostali u drugu i toeto

Link to comment

Prosle godine nismo mogli sa se sakupimo, vise manje i prethodnih je bilo nategnuto, sad pricamo o 20 ljudi. Ograniciti na 14 i cao, ko se zapljunuo - zapljunuo. Ako sam dobro video bese 3 coveka pride su se prijavila? To je onda to. Lock.

ma kakvi tri. za sada: cvrlle, Svarog, beowl, Ruxin, Bogotac, Gylfi, Kanzas siti zez.

 

edit. a od  prošlogodišnjih se jedino pantelia još  nije pojavio na topiću, tako da računam da nas ima bar još 10.

Edited by malkin
Link to comment

Ppp classic igra 100+ ljudi, valjda je za očekivati i da draft vremenom raste. 2 lige po 10 timova bi bile idealne što se tiče kvaliteta, a ako ne dobacimo do te cifre ove godine računam sigurno ćemo sledeće.

 

Plus bi mogli uvek da se smejemo onima iz suprotne lige ("moćina liga seksualnih manjina" recimo?) koliko su sve izgrešili na draftu i koliko ništa ne znaju za razliku od nas.

+1

a moglo bi i više rundi drafta da se odradi ako se igraju dve manje lige.

Link to comment

Мени не губи смисао, али бих више волео једну велику лигу па макар био и последњи на драфту.

Link to comment

Nista onda™, novi igraci nek uplate neku simbolicnu kotizaciju koju cemo iskoristiti za potplacivanje Radise i Nautilusa da nam otvore pdf Strani klubovi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Мени не губи смисао, али бих више волео једну велику лигу па макар био и последњи на драфту.

Jbg kad su se neki usrali da nece izabrati dobro u prvoj rundi.

Link to comment

Sa vecim brojem ucesnika igrace se tvrdje odbrane i bice veca neizvesnost. Ja sam za jedinstvenu ligu i draftovanih 100-120 igraca

 

 

Ja sam onih prvih godina maštao o velikoj ligi sa 20 članova i gooomilom drafovanih igrača. Mislim da bi to bilo super zabavno, ali jbg ne vidim kako je rešiv onaj problem na koji je malkin već skrenuo pažnju (broj elitnih igrača koji se vrti oko 10)

Edited by Ruxin
Link to comment

Jbg kad su se neki usrali da nece izabrati dobro u prvoj rundi.

evo, redni brojevi za prvu rundu se sami popunjavaju:

 

18. Prslin

17. ducca

...

 

puno sreće kad budete kapitensku traku stavljali oko ruke 1 Ričija ili Ešlija Janga  :fantom:

Link to comment

Ja sam onih prvih godina maštao o velikoj ligi sa 20 članova i gooomilom drafovanih igrača. Mislim da bi to bilo super zabavno, ali jbg ne vidim kako je rešiv onaj problem na koji je malkin već skrenuo pažnju (broj elitnih igrača koji se vrti oko 10)

 

pa jedino da ima više od 1 lige. ako je npr. 8 timova, onda može i 8 rundi da se draftuje.

 

ili da igramo jednu ligu ali da bude pravilo da smeju da se draftuju samo igrači do npr. 9 miliona...

Link to comment

evo, redni brojevi za prvu rundu se sami popunjavaju:

 

18. Prslin

17. ducca

...

 

puno sreće kad budete kapitensku traku stavljali oko ruke 1 Ričija ili Ešlija Janga  :fantom:

Шта фали Ричију? :mad:

 

Осим тога, Ричи, Адебајор, Дини >>>> Азар, Рис, Бурк. :p

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...