Jump to content
IGNORED

Sva vaša Windows 10 pitanja idu ovde


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

oke, nudi mi nonstop da apdejtuje ofis 2007 koji je sa kioska.

jel smem to da uradim ili da ignorisem dok mogu a posle stavim oupen ofis?

 

ignoriši. izbaci opciju da proverava update za ostali microsoft softver

Link to comment

dugo mi već stoji ponuda za upgrade, inače mi sve legalno

 

kako ne volim sisteme dok su sveži, ignorisao sam 

 

međutim, umalo da zaginem noćas kada mi iskoči win 10 ugrade ponuda u sred lova sa gildom

 

posle ga lepo deinstalirah, nema više da dosađuje

 

kb3035583 paket, ako nekoga zanima

Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Upravo me je napao Gabe Aul da je stigao 'major Windows 10 upgrade', pa sam startovao apdejt centar i sad mi radi apgrejd na 'Windows 10 Pro, version 1511, 10586'. Nadam se da su konačno vratili izbor boja u title bar, kao što su bili obećali.

 

Sviđa mi se nov pristup, da ne čekamo godinama da se nešto korisno sa OS-om desi, već da se izmene prave na par meseci.

Link to comment

Upravo me je napao Gabe Aul da je stigao 'major Windows 10 upgrade', pa sam startovao apdejt centar i sad mi radi apgrejd na 'Windows 10 Pro, version 1511, 10586'. Nadam se da su konačno vratili izbor boja u title bar, kao što su bili obećali.

 

Sviđa mi se nov pristup, da ne čekamo godinama da se nešto korisno sa OS-om desi, već da se izmene prave na par meseci.

 

hvala, vucem sad apdejt pa da vidimo sta su izmozgali

Link to comment

Smara, izgleda da je ovo kompletno nova instalacija, tek sad je završio daunloud, sad se priprema da instalira apdejte, šta god to značilo. Trebalo je da skinem ISO i da uradim novu instalaciju sa DVD-a, bilo bi brže, a verovatno i bolje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...