Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

 

ja mislim da bi kralja i Bustina trebalo direktno poslati u najniži rang, pa ako budu uopšte hteli da igraju nek krenu odatle. to valjda znači da još dva tima prelaze iz betona u brod. Deleted je prosto deleted. ako ima još neaktivnih, valja ih sad odrukati.

 

edit. a ne, kralj je bio u brodu, dakle samo Bustinovo slanje u beton bi poslalo jednog betondžiju u brod. Prslinova izdaja šalje još jednog, doduše... Tolaa, reaguj!

 

+1

Johne cestitke :fantom:

 

 

 

 

nije me mrzelo

 

2nut6k5.png

 

iz Premera direktno ispadaju: Gulou Thunder, Jako do samog kraja™ i Karl Pilkington's XI

iz Premera u baraž idu: Pantelia Stars (16., 1994 klasik poena) i Dabogda crko R'n'R (17., 1894)

 

iz Broda u Premer direktno ulaze: 110%leteci magarci i Liverpuldjani™

iz Broda u baraž za promociju ulaze: Midsomer United (4., 2155) i Pokusni Kunići (5, 2173)

 

pobednici baraža za plasman u Premer: Midsomer United i Pokusni Kunići

 

 

.....

ovo je ono što se dobije na osnovu tabela. e sad, šta sa Prslinom, sa neaktivnim kraljem, Bustinom, onim obrisanim timom, ostalim neaktivnima... to će sve Tolaa da odluči  :fantom:

 

Mislim da je istupanjem Prslina 16. u Premeru obezbedio opstanak, sto ce reci Pantelia. Ostali koji su promovisani ne menjaju se.

 

 

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

Znaci ako Prslin odustane onaj 15. u Premeru zadrzava status al zato u Brodu Moco duvaj ga i bezi u beton.

 

Imas pravo. Mada zbog napustanja drafta zasluzujes da negde budes kasnjen :fantom:

Link to comment

Bustine imas pivo ako umesto tebe uletim u Brod.

Jbt 4 ekipe sa 67 bodova koje su se do poslednjeg sekunda borile za promociju, kakva kvaliteta™ :Hail: Treba sve 4. ekipe da udju u Brod.

 

A Moca naravno u Beton, ako ni zbog cega drugog ono zbog prljave kradje u Draftu (iz kog, znamo svi, nema ispadanja). Duvaiga Moco, negde moras okajati svoje grehe :jerry:

Link to comment

 

Mislim da je istupanjem Prslina 16. u Premeru obezbedio opstanak, sto ce reci Pantelia. Ostali koji su promovisani ne menjaju se.

 

 

 

 

da, to ima smisla. čeka se Tolaaina konačna presuda.

Link to comment

Inace, mozda nisam pratio ali osim Azdaje i Orasija, ko su preostali koji su se kvalifikovali za Brodtm? Ako su ljudi s foruma ok, ali iskreno ne secam se Beatles-a, Milana FT i Prolupa, uz svo duzno postovanje. Mozda zvuci hitlerovski, ali moralo bi se razmotriti da ljudi koji su u Betonu, a apsolutni su anonimusi na forumu, ne mogu da napreduju izvan Betona, makar dok se ne ukazu i ukljuce u raspravu. 

 

 

Npr - "The Beatles" - Spelinea. Ukupno 1 post. Mislim....

 Last Active Aug 07 2014 23:12:40

 

Edited by ducca
Link to comment

kad već gledam početak teme:

 

 

najbolje da se Fei slasti ičim osim svojim suzama kad igra protiv mene. nikad ni u jednom takmičenju nije bio bolji od mene :fantom:

 

još jedna godina, još jedno produženje tradicije :0.6:

Link to comment

Ako se dobro sećam, Tolaa reče da Bustin ide pravo u beton tako da Brod ima 19 timova, verovatno bi 6. iz betona popunio to mesto?!

 

Edit: tek sam sad video Moćin post, ima čovek pravo, nek Tolaa presudi :fantom:

 

Edit2 : Čestitke Timmiju za klasik i Ruxinu majstoru za Brod :Hail:

Edited by zoki
Link to comment

Sutra cu da vam ispisem sve ko ulazi, ispada, propada... Prslinovu odluku da ne igra cu da smatram konacnom, pa ako se predomisli do sutra, neka javi.

Link to comment

Ako se dobro sećam, Tolaa reče da Bustin ide pravo u beton tako da Brod ima 19 timova, verovatno bi 6. iz betona popunio to mesto?!

 

Edit: tek sam sad video Moćin post, ima čovek pravo, nek Tolaa presudi :fantom:

 

 

+1 na bold.

 

A Mocin post je nebitan, taj covek samo nesto kuka :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...