Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2015/2016


Recommended Posts

Kao i prosle godine, i ovu sezonu zavrsavam kao 6. u Brodu. Imao sam otvoren put u Premer, al 3 kola (narocito ono prvo veliko) sam bas ujebao i dozvolio Kunicima i Cevapu (njega sam doduse posle opet prestigao) da me preteknu, a Midsomeru da se odlepi (kljucan bio poraz od njega 41-40)...

 

Kako god bilo, posle prvog dela sezone kada sam bukvalno sve zasrao sto se zasrati moglo, na kraju i sama borba za prvih 5 pozicija deluje kao uspeh. Al zato sledece godine u ovo vreme... :D

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    362

  • malkin

    302

  • ducca

    259

  • Pokojni Ruxin

    192

Džone eto nas zajedno :D A možda ta izbacivanja ostave mene u brodu :P

U to ime Prsline pička si ako se vratiš da igraš!

Ja iskreno ne bih bio u kozi nadleznima pri odluci da li zadrzati nekoga ko je ispao ili nagraditi nekoga (recimo Adasevica) ko je iz sezone u sezonu nadomak viseg ranga  :huh: za takve mucne dileme najzasluzniji su razni likovi koji pocnu sezonu,nameste Kuna i Kostu u spicu i boli ih qrac za sve...Znam da ovaj apel nece puno biti od pomoci ali MOLIM sve koji se ubuduce prijave za igru da istu i odigraju do kraja...opravdanje vazi samo za RIP varijante  :P

Link to comment

jebeni šmoling :D ... sa najboljim ortakom igram h2h i da sam dobio ovo kolo osvojio bih ligu. izgubio sam za jedan poen :(

 

A ja u internoj ligi sa najboljim ortacima izgubio 3. mesto za 1 bod.

 

 

I nije samo poenta u aktivnosti igraca u fantaziju vec i aktivnosti clanova na forumu. Ove sezone svaki cas ulazi u search i trazi koji je ciji tim. Masa ljudi se registrovalo ovde i napisalo 2 posta. Tome treba stati na put.

 

Uf koliko sam popizdeo zbog Smolingare, zapalio se, sad bih izbacio sve koji ne pisu na forumu.

Link to comment

 

 

 

I nije samo poenta u aktivnosti igraca u fantaziju vec i aktivnosti clanova na forumu. Ove sezone svaki cas ulazi u search i trazi koji je ciji tim. Masa ljudi se registrovalo ovde i napisalo 2 posta. Tome treba stati na put.

 

 

To ti je zastitni znak betona...totalna anarhija...bezi odatle sto pre  -_-

Link to comment

a? zar nije Beton bio skoro citav aktivan cele sezone?

mozda ne na forumu, ali u samoj igri da.

mada bi ja insistirao na aktivnosti i na forumu, cisto da mi ne bude glupo sto trashtalkujem nekome ko to nece nikad videt.

Link to comment

Moco jedva cekam tebe u istoj ligi, ima da te pocepam ko svinja masan dzak.

 

Stop kvazi forumasima :fantom:

 

Odoh da napravim ANTI Smoling avatar.

Link to comment

To ti je zastitni znak betona...totalna anarhija...bezi odatle sto pre  -_-

Beton je zakon.

 

Mali omaž za sve majstore koji nisu i nikad neće igrati pppremier.

 

Link to comment

nije me mrzelo

 

2nut6k5.png

 

iz Premera direktno ispadaju: Gulou Thunder, Jako do samog kraja™ i Karl Pilkington's XI

iz Premera u baraž idu: Pantelia Stars (16., 1994 klasik poena) i Dabogda crko R'n'R (17., 1894)

 

iz Broda u Premer direktno ulaze: 110%, leteci magarci i Liverpuldjani™

iz Broda u baraž za promociju ulaze: Midsomer United (4., 2155) i Pokusni Kunići (5, 2173)

 

pobednici baraža za plasman u Premer: Midsomer United i Pokusni Kunići

 

ek54jk.png

 

iz Broda u League One direktno ispadaju: 25_maj, Kalabaster i Deleted

iz Broda u baraž za ispadanje idu: Trotters Inc. (16., 2008) i Spojlerovci (17., 2044)

 

iz League One u Brod direktno ulaze: Prolup, No Totty no party i pustinjske  lisice

iz League One u baraž za promociju idu: FT Milan (4., 2135) i The Beatles (5., 2129)

 

pobednici baraža za plasman u Brod: FT  Milan i The Beatles

 

 

6glqpw.png

 

 

ovo je ono što se dobije na osnovu tabela. e sad, šta sa Prslinom, sa neaktivnim kraljem, Bustinom, onim obrisanim timom, ostalim neaktivnima... to će sve Tolaa da odluči :fantom:

 

Link to comment

Pustinjska lisica=Azdaja,javio se na prethodnoj str.

 

Iako sam misljenja da se vec isuvise mesam u stvari o kojima ne odlucujem,posteno je dodati da sankcionisanje neaktivnosti na forumu moze kostati i pojedine premerligase (i to ne mislim pritom samo na Feija).Glasajte uostalom ko je za a ko protiv,tome i sluzi medjusezona.Moje misljenje je da ne treba imati milosti za neaktivnost u igri a da treba oprostiti neaktivnost na forumu,i to je to od mene  :fantom:

 

Kad smo vec kod aktivnosti, ko su momci koji ulaze na brod?
Čini mi se da su mi samo orasi poznati

Sent from my D2403 using Tapatalk

Link to comment

U Brodu, igrac Deleted, je na pola sezone izbrisao tim i resio da ne igra vise. Deleted je automatski tim koji je ostao u ligi zbog neophodnog broja igraca.

 

Mislim da se tim zvao Artistico ili tako nesto, ali nisam skroz siguran.

Link to comment

ne treba imati milosti za neaktivnost u igri a da treba oprostiti neaktivnost na forumu,i to je to od mene  :fantom:

za ovo prvo se skroz slažem, za drugo samo delimično. ako ima onih koji baš ništa ne pišu po forumu (ni ovde ni na drugim temama), ja ih ne bih puštao u ligu. ima onoliko h2h i klasik liga po internetsima, nek se igraju drugde, ovo je liga za ppp.

 

ja mislim da bi kralja i Bustina trebalo direktno poslati u najniži rang, pa ako budu uopšte hteli da igraju nek krenu odatle. to valjda znači da još dva tima prelaze iz betona u brod. Deleted je prosto deleted. ako ima još neaktivnih, valja ih sad odrukati.

 

edit. a ne, kralj je bio u brodu, dakle samo Bustinovo slanje u beton bi poslalo jednog betondžiju u brod. Prslinova izdaja šalje još jednog, doduše... Tolaa, reaguj!

Edited by malkin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...